Повезане вести
Пијани сели да возе: Полиција у Чачку искључила двојицу возача из саобраћаја због вожње у алкохолисаном стању
Блиц 02.10.2023
Саобраћајна полиција у Чачку током викенда, искључила је из саобраћаја двојицу возача због насилничке вожње. - Патрола је у околини Чачка зауставила седамдесетогодишњег мушкарца који је возио бицикл са 2,18 промила алкохола у… »
Бициклиста (70) возио са 2,18 промила алкохола: Полиција одмах искључила Чачанина из саобраћаја
Нова 02.10.2023
Патрола Министарства унутрашњих послова у Чачку, током викенда је у околини Чачка зауставила 70 - годишњег мушкарца, који је, утврђено је алко-тестом, возио бицикл са 2,18 промила алкохола у организму. У Ивањици је патрола… »
Зајечарац возио са 1,52, а Сокобањац са 1,36 промила алкохола у крви
Данас 02.10.2023
Полиција у Зајечару и Сокобањи, током викенда, искључила је из саобраћаја двојицу возача који су возили под дејством алкохола. Патрола полиције је у Зајечару зауставила мушкарца који је управљао аутомобилом „рено“ са 1,52… »
Чачак: „весели“ бициклиста стар 70 година "надувао" 2,18 промила алкохола
Дневник 02.10.2023
ЧАЧАК: Патрола Министарства унутрашњих послова у Чачку, током викенда је у околини Чачка зауставила 70.годишњег мушкарца, који је, утврђено је алко-тестом, возио бицикл са 2,18 промила алкохола у организму. У Ивањици је… »
Вести дана »
Београд: Студенти Правног факултета обележавају годишњицу почетка блокаде у протестној шетњи
Сербиан Невс Медиа пре 26 минутајош 25 повезаних
Зеленски из Рима одговорио на позив Доналда Трампа да одржи председничке изборе у Украјини
Телеграф пре 2 сатајош 39 повезаних
Од јуче за легализацију пријављено више од 45.000 објеката
Вести онлине пре 46 минутајош 55 повезаних






