Povezane vesti

Neću ostaviti narod na KiM bez podrške: Vučić otkrio šta se desilo u Banjskoj, poslao snažnu poruku našim ljudima i…

Neću ostaviti narod na KiM bez podrške: Vučić otkrio šta se desilo u Banjskoj, poslao snažnu poruku našim ljudima i…

Kurir 02.10.2023
* Predsednik otkrio nove informacije o ubistvu u Banjskoj * Da se nije desila Banjska, našli bi drugi razlog za teror * Moramo da se borimo za opstanak naših ljudi, Kurti dobio signal da nastavi etničko čišćenje * Mnogi iz Beograda zabili nož u… »
Vučić o situaciji na KiM: Kriv sam jer sam pre godinu dana verovao EU i SAD da će ispuniti obećano

Vučić o situaciji na KiM: Kriv sam jer sam pre godinu dana verovao EU i SAD da će ispuniti obećano

Sputnik 02.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je za situaciju na KiM kriv jer je verovao EU i SAD da će ispuniti šta su napisali u rešenju od pre godinu dana i što je dozvolio da zavisimo od drugih. "Kriv sam jer sam verovao da će ispuniti… »
Čekaju da Kosovo ostane bez Srba - Vučić otvoreno o dešavanjima u Banjskoj: Iz Berlina stigao nalog, i onda počinje haos

Čekaju da Kosovo ostane bez Srba - Vučić otvoreno o dešavanjima u Banjskoj: Iz Berlina stigao nalog, i onda počinje haos

Mondo 02.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na Hepi televiziji gde govori o pritiscima na Srbiju zbog dešavanja u selu Banjska. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na Hepi televiziji gde govori o pritiscima na Srbiju zbog dešavanja u selu… »
Vučić u ćirilici: "Bude li međunarodna zajednica nastavila da toleriše teror ljudi će spakovati stvari i otići"

Vučić u ćirilici: "Bude li međunarodna zajednica nastavila da toleriše teror ljudi će spakovati stvari i otići"

Alo 02.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras u emisiji Ćirilica na Hepi televiziji, gde će govoriti o situaciji na KiM i pritiscima na Srbiju nakon ubistva trojice Srba u selu Banjska. Vučić je između ostalog večeras rekao i da je kaže… »

Vesti dana »