Povezane vesti

Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu Mekartija, predsednika Predstavničkog doma

Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu Mekartija, predsednika Predstavničkog doma

Danas 03.10.2023
Met Gejc, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsednika tog tela, takođe republikanca Kevina Mekartija. „Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari dese: Kevin Mekarti… »
Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu Kevina Makartija

Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu Kevina Makartija

Insajder 03.10.2023
Met Gejc, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsednika tog tela, takođe republikanca Kevina Makartija. "Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari dese: Kevin Makarti ili… »
Ovo se ne viđa u Americi: Republikanac odan Trampu pokrenuo smenu šefa Predstavničkog doma Kongresa (foto, video)

Ovo se ne viđa u Americi: Republikanac odan Trampu pokrenuo smenu šefa Predstavničkog doma Kongresa (foto, video)

Kurir 03.10.2023
Met Gec, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsedavajućeg tog tela Kevina Mekartija, takođe člana Republikanske partije. - Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari… »
Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu predsednika Predstavničkog doma

Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu predsednika Predstavničkog doma

Novi magazin 03.10.2023
Met Gejc, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsednika tog tela, takođe republikanca Kevina Mekartija. "Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari dese: Kevin Mekarti ili… »
Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu predsednika Predstavničkog doma Mekartija

Republikanac pokrenuo inicijativu za smenu predsednika Predstavničkog doma Mekartija

N1 Info 03.10.2023
Met Gejc, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsednika tog tela, takođe republikanca Kevina Mekartija. „Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari dese: Kevin Mekarti… »
Zahtjev za smjenu čelnika Predstavničkog doma Kongresa SAD-a

Zahtjev za smjenu čelnika Predstavničkog doma Kongresa SAD-a

Slobodna Evropa 03.10.2023
Predsjednik Predstavničkog doma američkog Kongresa Kevin McCarthy suočit će se sa referendumom o tome kako vodi taj dom, nakon što je konzervativni predstavnik iz njegove partije pokrenuo inicijativu za njegovu smjenu. "Imam dovoljno republikanaca da… »
“Američki narod ima pravo da zna koga ima na vlasti”

“Američki narod ima pravo da zna koga ima na vlasti”

Vesti online 03.10.2023
Met Gejc, republikanac iz Predstavičkog doma američkog Kongresa pokrenuo je inicijativu za smenu predsednika tog tela, takođe republikanca Kevina Mekartija. – Imam dovoljno republikanaca da se naredne nedelje jedna ili dve stvari dese: Kevin Mekarti… »
Republikanac podneo zahtev za smenu republikanskog predsednika Predstavničkog doma

Republikanac podneo zahtev za smenu republikanskog predsednika Predstavničkog doma

Glas Amerike 03.10.2023
Predsedednik Predstavničkog doma Kongresa Kevin Mekarti suočiće se sa referendumom o tome kako vodi taj dom, nakon što je konzervativni predstavnik iz njegove sopstvene partije, pokrenuo inicijativu za njegovu smenu. "Imam dovoljno republikanaca da se… »

Vesti dana »