Povezane vesti

Marko Miljković pravi veliko slavlje! Za rođenje druge mezimice spremio vatromet, ovo su svi detalji: Pripremio i baklje

Marko Miljković pravi veliko slavlje! Za rođenje druge mezimice spremio vatromet, ovo su svi detalji: Pripremio i baklje

Kurir 03.10.2023
Luna Đogani je danas otišla u porodilište gde će carskim rezom na svet doneti drugo dete, ćerkicu kojoj će Marko Miljković i ona dati ime Lana. Kako prenose domaći mediji, njen suprug Marko uveliko sprema veliko slavlje koji je planirao da podeli… »
"Luna je spremna za porođaj": Uveliko je u porodilištu, cela porodica Đogani na nogama: "sledi carski rez"

"Luna je spremna za porođaj": Uveliko je u porodilištu, cela porodica Đogani na nogama: "sledi carski rez"

Blic 03.10.2023
Luna Đogani broji sitno do trenutka kada će na svet doneti drugo dete. Sati je dele od porođaja, kada će na svet doneti devojčicu, kojoj su već izabrali ime Lana. - Luna je stigla u porodiliste, spremna je za porođaj! Carski rez je zakazan za… »
Svi detalji porođaja lune Đogani: Spremna za carski rez, porodica Đogani van sebe od sreće! Mala Lana samo što nije…

Svi detalji porođaja lune Đogani: Spremna za carski rez, porodica Đogani van sebe od sreće! Mala Lana samo što nije…

Kurir 03.10.2023
Luna Đogani sitno broji do trenutka kada će se drugi put ostvariti u ulozi majke. Luna svakog časa treba da se porodi i na svet donese devojčicu kojoj su već izabrali ime Lana. - Luna je stigla u porodiliste, spremna je za porođaj! Carski rez je… »
Luna Đogani stigla u porodilište! Pred porođaj se oglasila na mrežama, a njena poruka raznežila je sve!

Luna Đogani stigla u porodilište! Pred porođaj se oglasila na mrežama, a njena poruka raznežila je sve!

Mondo 03.10.2023
Luna Đogani sitno broji do porođaja, a iz bolnice je svojoj ćerki Miji posvetila emotivnu objavu na Instagramu. Luna Đogani sitno broji do porođaja, a iz bolnice je svojoj ćerki Miji posvetila emotivnu objavu na Instagramu. Pobednica Zadruge i… »
(Video): Luna Đogani se oglasila iz porodilišta pred sam porođaj Podelila privatne kadrove sa ćerkom

(Video): Luna Đogani se oglasila iz porodilišta pred sam porođaj Podelila privatne kadrove sa ćerkom

Blic 03.10.2023
Luna Đogani je danas otišla u porodilište gde će carskim rezom na svet doneti drugo dete, ćerkicu kojoj će Marko Miljković i ona dati ime Lana. Pred sam porođaj blogerka se oglasila iz bolnice i obratila se najvoljenijoj osobi u životu. Luna je… »
Luna se oglasila iz porodilišta tik pred porođaj! Podelila dirljive kadrove, a evo kome je uputila predivne reči

Luna se oglasila iz porodilišta tik pred porođaj! Podelila dirljive kadrove, a evo kome je uputila predivne reči

Kurir 03.10.2023
Luna Đogani jutros je otišla u porodilište gde će carskim rezom na svet doneti drugo dete, ćerkicu kojoj će Marko Miljković i ona dati ime Lana. Pred sam porođaj blogerka se oglasila iz bolnice i obratila se najvoljenijoj osobi u životu. Luna je… »
Luna Đogani danas primljena u bolnicu!

Luna Đogani danas primljena u bolnicu!

Svet plus 03.10.2023
Luna Đogani danas je primljena u bolnicu, a bebin dolazak na svet očekuje se u sredu. Luna nema brige, ima potpuno poverenje u svog ginekologa i zna da je u sigurnim rukama. Marko Miljković i Luna Đogani očekuju drugo dete, a kako mediji prenose… »
"Ovo mi je poslednji dan kod kuće" - Luna Đogani spakovala torbu, spremna je za porodilište! Pokazala šta je sve ponela!

"Ovo mi je poslednji dan kod kuće" - Luna Đogani spakovala torbu, spremna je za porodilište! Pokazala šta je sve ponela!

Mondo 03.10.2023
Luna Đogani i Marko Miljković uskoro će drugi put postati roditelji. Luna Đogani i Marko Miljković uskoro će drugi put postati roditelji. Nakon spontanog pobačaja i priča o razvodu, Luna i Marko su se, čini se, blago povukli iz medija i javnog… »
"Ovo mi je poslednji dan kod kuće" Luna Đogani se spakovala za porodilište, ponela pola ormana, a za svaku stvarčicu ima…

"Ovo mi je poslednji dan kod kuće" Luna Đogani se spakovala za porodilište, ponela pola ormana, a za svaku stvarčicu ima…

Kurir 03.10.2023
Pobednica "Zadruge 2" Luna Đogani uskoro treba da se porodi i na svet donese devojčicu kojoj su već izabrali ime Lana. Luna je svoje pratioce obavestila da se spakovala za porodilište i pokazala šta - Ovo mi je poslednji dan kod kuće! Spremila sam… »
"Ovo mi je poslednji dan kod kuće": Luna Đogani ide u porodilište - pokazala šta je sve spakovala za bolnicu, nema čega…

"Ovo mi je poslednji dan kod kuće": Luna Đogani ide u porodilište - pokazala šta je sve spakovala za bolnicu, nema čega…

Blic 03.10.2023
Pobednica "Zadruge 2" Luna Đogani podelila je sa svojim pratiocima na društvenim mrežama da ide u porodilište. - Ovo mi je poslednji dan kod kuće! Spremila sam se za odlazak u porodilište, ovo mi je drugi put, pa znam malo bolje šta treba - kazala… »

Vesti dana »