Povezane vesti
Ko je i zašto ubio policijskog inspektora u Bijeljini?
Nova 03.10.2023
U Bijeljini u Bosnoj i Hercegovini ubijen je policijski inspektor Nenad Marković. Ispred noćnog kluba ubio ga je Nikola Kokanović, sin poslanika Socijalističke partije u Narodnoj skupštini Republike Srpske. Kokanović i njegovi pomogači su uhapšeni. O… »
Bahati sin poslanika ima debeo dosije, trebalo je da bude iza rešetaka: Pozadina brutalne likvidacije inspektora u Bijeljini
Nova 03.10.2023
Policijski inspektor Nenad Marković ubijen je u noći između nedelje i ponedeljka u pucnjavi koja se dogodila ispred popularnog kluba u Bijeljini. Njega su četvorica muškaraca čekala u zasedi, da bi potom jedan od napadača otvorio vatru i izrešetao… »
Vesti dana »
Jedinu romantičnu scenu Čak Noris je snimio kada je ljubio – mitraljez
RTS pre 4 satijoš 62 povezane
Ministar energetike SAD: Ukidanjem sankcija, iranska nafta može da se isporučuje u Aziju
Beta pre 2 satajoš 38 povezanih
Mladić iskočio kroz prozor, dvojica izbodena! MUP otkrio najnovije detalje drame u Novom Sadu: Uhapšen napadač (28)
Blic pre 1 satjoš 64 povezane
'Čovek drugog sveta': Odlazak Bože Koprivice, pisca, dramaturga i velikog navijača Partizana
BBC News pre 43 minutajoš 22 povezane


