Povezane vesti

Bogdanović: Pomoglo mi je što sam bio na SP, uvek volim da igram za Srbiju

Bogdanović: Pomoglo mi je što sam bio na SP, uvek volim da igram za Srbiju

Sportski žurnal 03.10.2023
Bogdan je nedavno sa reprezentacijom Srbije osvojio srebrnu medalju na Mundobasketu. Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio je da mu je nastup za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili mnogo značio i dodao da bi voleo da završi… »
Bogdanović: Pomoglo mi je što sam bio na Mundobasketu, uvek volim da igram za Srbiju

Bogdanović: Pomoglo mi je što sam bio na Mundobasketu, uvek volim da igram za Srbiju

Politika 03.10.2023
ATLANTA – Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio je danas da mu je nastup za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili mnogo značio i dodao da bi voleo da završi karijeru u američkom klubu, prenose lokalni mediji. Bogdanović je… »
Bogdanova izjava razočaraće navijače partizana! Crno-beli uzalud čekaju kapitena Srbije?!

Bogdanova izjava razočaraće navijače partizana! Crno-beli uzalud čekaju kapitena Srbije?!

Mondo 03.10.2023
Kapiten srpske reprezentacije Bogdan Bogdanović otkrio je gde želi da završi svoju karijeru nakon isteka ugovora u Hoksima. Kapiten srpske reprezentacije Bogdan Bogdanović otkrio je gde želi da završi svoju karijeru nakon isteka ugovora u Hoksima… »
Bogdanović: Maksimalno sam spreman, pomoglo mi igranje na SP

Bogdanović: Maksimalno sam spreman, pomoglo mi igranje na SP

Sport klub 03.10.2023
Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio je da mu je nastup za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili mnogo značio i dodao da bi voleo da završi karijeru u američkom klubu, prenose lokalni mediji. Bogdanović je nedavno sa… »
Bogdan Bogdanović Volim da igram za Srbiju a evo gde bi voleo da završi karijeru

Bogdan Bogdanović Volim da igram za Srbiju a evo gde bi voleo da završi karijeru

Dnevnik 03.10.2023
ATLANTA: Košarkaš Atlante Bogdan Bogdanović izjavio je danas da mu je nastup za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili mnogo značio i dodao da bi voleo da završi karijeru u američkom klubu, prenose lokalni mediji. Bogdanović je… »
VIDEO Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru: „Nadam se…“

VIDEO Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru: „Nadam se…“

Nova 03.10.2023
Reči koje mogu da razočaraju crno-bele. Bogdan Bogdanović, kapiten selekcije Srbije, vratio se nakon srebra na Mundobasketu u Atlantu i polako se sprema za početak nove sezone. Navijači Partizana su se još od njegovog odlaska u Fenerbahče nadali da… »
Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru - Odgovor nije Partizan!

Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru - Odgovor nije Partizan!

Sportske.net 03.10.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović vratio se u svoj klub Atlanta Houkse pred početak treninga za novu NBA sezonu. Bogdanović je predvodio Srbiju do finala Mundobasketa u Manili, a sada ga očekuju klupske obaveze. Sjajni bek srećan… »
Grobari u neverici! Bogdan Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru, a nije Partizan

Grobari u neverici! Bogdan Bogdanović otkrio gde bi voleo da završi karijeru, a nije Partizan

Večernje novosti 03.10.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović vratio se u svoj klub Atlanta hokse pred početak treninga za novu NBA sezonu. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Bogdanović je predvodio Srbiju do finala Mundobasketa u Manili, a sada ga… »

Vesti dana »