Povezane vesti

To što sam zaradio je mizerija! Prijin veliki hit ima 80 miliona pregleda - Kompozitor otkrio koliko je novca on uzeo!

To što sam zaradio je mizerija! Prijin veliki hit ima 80 miliona pregleda - Kompozitor otkrio koliko je novca on uzeo!

Mondo 03.10.2023
Kompozitor Steva Simeunović progovorio je o Aleksandri Prijović i njenom velikom hitu koji ju je proslavio. Kompozitor Steva Simeunović progovorio je o Aleksandri Prijović i njenom velikom hitu koji ju je proslavio. Aleksandra Prijović nakon tri… »
„To što sam ja zaradio od te pesme je mizerija“: Čuveni kompozitor progovorio o hitu koji je proslavio Aleksandru…

„To što sam ja zaradio od te pesme je mizerija“: Čuveni kompozitor progovorio o hitu koji je proslavio Aleksandru…

Nova 03.10.2023
Kompozitor Steva Simeunović, jedan od sigurno značajnijih ljudi u karijeri Aleksandre Prijović, pojavio se na njenom trećem koncertu u beogradskoj Štark areni. Steva je došao sam, te nam je otkrio kako je Prija izgledala pre skoro deceniju kada je… »
Kompozitor otkrio koliko je zaradio od hita Aleksandre Prijović: Setio se njenih početaka: "Nije znala šta želi"

Kompozitor otkrio koliko je zaradio od hita Aleksandre Prijović: Setio se njenih početaka: "Nije znala šta želi"

Blic 03.10.2023
Steva Simeunović komponovao je prvi veliki hit Aleksandre Prijović "Za nas kasno je", a za domaće medije ispričao je kako je pevačica delovala na početku karijere. - Nije ona ni znala šta tada želi u tom trenutku, ni šta da snimi. Ja sam više… »
Napisao je prijin prvi i najveći hit, a zaradio mizeriju! Oglasio se kompozitor: Sve dogovorio sa Borkom! Evo kako je sve…

Napisao je prijin prvi i najveći hit, a zaradio mizeriju! Oglasio se kompozitor: Sve dogovorio sa Borkom! Evo kako je sve…

Kurir 03.10.2023
Kompozitor Steva Simeunović, jedan od sigurno značajnijih ljudi u karijeri Aleksandre Prijović, pojavio se na njenom trećem koncertu u beogradskoj Areni. On se sada prisetio njenih početaka. Otkrio je kako je izgledala pre skoro deceniju kada je… »
Nije nasledila samo maminu lepotu: Evo kako Prijina majka peva uživo i razvaljuje moćnim glasom! (video)

Nije nasledila samo maminu lepotu: Evo kako Prijina majka peva uživo i razvaljuje moćnim glasom! (video)

Kurir 03.10.2023
Muzička zvezda Aleksandra Prijović (28) održala je prošle nedelje tri jako uspešna koncerta u beogradskoj Areni, dok joj predstoje koncerti i u gradovima regiona. Njena majka Borka Mihajlović joj je oduvek bila ogromna podrška u svemu, a malo ko… »
Sad je jasno na koga je talentovana Aleksandra Prijović: Pevačicina majka zapevala čuveni hit i sve oduševila moćnim…

Sad je jasno na koga je talentovana Aleksandra Prijović: Pevačicina majka zapevala čuveni hit i sve oduševila moćnim…

Nova 03.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović proteklih dana je održala tri koncerta u beogradskoj Štark Areni. Ona je postigla neverovatan uspeh, a kako je istakla, velikim delom je za to zaslužna i podrška koju ima od svoje porodice. Njena majka Borka Mihajlović… »
Kad joj majka pusti glas, jasno je na koga je Prija! Evo kako Borka peva, svi se pitaju - zašto nije postala zvezda?

Kad joj majka pusti glas, jasno je na koga je Prija! Evo kako Borka peva, svi se pitaju - zašto nije postala zvezda?

Mondo 03.10.2023
Majka Aleksandre Prijović uvek joj je bila ogromna podrška u svemu, a malo ko zna da je i ona talentovana pevačica i da je Prija od nje nasledila moćan glas. Majka Aleksandre Prijović uvek joj je bila ogromna podrška u svemu, a malo ko zna da je i… »
(Video) Kako peva prijina majka uživo! Sada je jasno od koga je Aleksandra nasledila moćan glas: Borka se latila mikrofina i…

(Video) Kako peva prijina majka uživo! Sada je jasno od koga je Aleksandra nasledila moćan glas: Borka se latila mikrofina i…

Blic 03.10.2023
Velika muzička zvezda Aleksandra Prijović (28) održala je prošle nedelje tri jako uspešna koncerta u beogradskoj Areni, dok joj predstoje koncerti i u gradovima regiona. Njena majka Borka Mihajlović joj je oduvek bila ogromna podrška u svemu, a… »

Vesti dana »