Povezane vesti

Pevačica uhvatila muža sa švalerkom: Ušla joj u kuću i neće da izađe, ona uzela motku i udri! A imao čak 99 ljubavnica

Pevačica uhvatila muža sa švalerkom: Ušla joj u kuću i neće da izađe, ona uzela motku i udri! A imao čak 99 ljubavnica

Kurir 03.10.2023
Pevačica Snežana Jovanović Šikica kod Ljiljane Stanišić u emisiji potvrdila je poznatu priču da je njen muž imao 99 švalerki i ispričala kako se nosila sa tim. - Moj muž je imao 99 švalerki. Koliko hoćeš. Konobarice, gazdarice, šankerice… »
Zatekla muža sa švalerkom, izudarala je motkom! Došla u kuću naše pevačice i nije htela da izađe: Kakav put, mamu ti...

Zatekla muža sa švalerkom, izudarala je motkom! Došla u kuću naše pevačice i nije htela da izađe: Kakav put, mamu ti...

Mondo 03.10.2023
Pevačica Snežana Jovanović poznatija kao Šikica jednom prilikom je ispričala kako je pretukla ljubavnicu svog muža. Pevačica Snežana Jovanović poznatija kao Šikica jednom prilikom je ispričala kako je pretukla ljubavnicu svog muža. Snežana… »
Naša pevačica zatekla muža sa švalerkom: Došla joj u kuću i nije htela da izađe: "Uzela sam motku i udarila je"

Naša pevačica zatekla muža sa švalerkom: Došla joj u kuću i nije htela da izađe: "Uzela sam motku i udarila je"

Blic 03.10.2023
Pevačica Snežana Jovanović poznatija kao Šikica svojevremeno je ispričala kako je tukla švalerku svog muža. - Moj muž je imao 99 švalerki. Koliko hoćeš. Konobarice, gazdarice, šankerice. Nek je živ i zdrav, šta ga briga. Svaka žena mora to… »

Vesti dana »