Povezane vesti

Sjajni Đorđe iz potere razbucao tragača: Sam osvojio neverovatnih 620.000 dinara, sada ga zovu "herojem radničke klase"

Sjajni Đorđe iz potere razbucao tragača: Sam osvojio neverovatnih 620.000 dinara, sada ga zovu "herojem radničke klase"

Blic 03.10.2023
"Vi ste heroj Zrenjanina" - "Ja sam heroj radničke klase", ovako je Đorđe Jović, knjižar iz Zrenjanina odgovorio čuvenom voditelju Jovanu Memedoviću nakon pobede u prethodnoj epizodi kviza "Potera" i oduševio sve. Đorđe je sam uspeo da pobedi… »
Memedoviću, šta ti je to na nogama? Voditelj RTS zbunio naciju, svi se pitaju da li je kamera slučajno uhvatila ovaj pink…

Memedoviću, šta ti je to na nogama? Voditelj RTS zbunio naciju, svi se pitaju da li je kamera slučajno uhvatila ovaj pink…

Kurir 03.10.2023
Ni najnovija epizoda kviza "Potera" nije prošla neopaženo na društvenim mrežama. Takmičari i tragač neretko budu glavni "krivci" zašto se sutradan prepričavaju momenti iz kviza, ali ovaj put je svojih pet minuta imao voditelj Jovan Memedović. Za… »
Jovane, dogovori se sa režiserom: Voditelj tokom kviza "Potera" usnimljen u nesvakidašnjem izdanju, svi gledaju šta nosi na…

Jovane, dogovori se sa režiserom: Voditelj tokom kviza "Potera" usnimljen u nesvakidašnjem izdanju, svi gledaju šta nosi na…

Blic 03.10.2023
Najnovija epizoda kviza "Potera" umalo je prošla neopaženo na društvenim mrežama. Takmičari i tragač neretko budu glavni "krivci" zašto se sutradan prepričavaju momenti iz kviza, međutim, ovaj put je svojih pet minuta imao Jovan Memedović, mada… »

Vesti dana »