Povezane vesti
Visa pozvala preduzetnice na konkurs za najbolju poslovnu ideju
Biznis.rs 03.10.2023
prijave do 24. oktobra, nagrada 5.000 evra. Kompanija Visa u saradnji sa Trag fondacijom pozvala je u utorak žene preduzetnice i one koje to planiraju da postanu da učestvuju na konkursu, koji je počeo 26. septembra i trajaće do 24. oktobra za… »
Prilika za sve žene preduzetnice
Nova ekonomija 03.10.2023
Kampanja She’s Next, empowered by Visa i ove godine nastavlja sa pružanjem podrške ženama u svetu preduzetništva. Pored besplatnih online sesija i edukativnih materijala, ova godina donosi i konkurs za najbolje projekte – zainteresovane preduzetnice… »
Prilika za žene preduzetnice: Osvojite podršku i finansiranje za svoje poslovne ideje uz kampanju She's Next
Telegraf 03.10.2023
Kampanja She's Next, empowered by Visa i ove godine nastavlja sa pružanjem podrške ženama u svetu preduzetništva. Pored besplatnih online sesija i edukativnih materijala, ova godina donosi i konkurs za najbolje projekte – zainteresovane preduzetnice… »
Vesti dana »

Paklene vrućine ne popuštaju: Temperatura do 40 stepeni, osveženje tek krajem nedelje
Serbian News Media pre 1 satjoš 30 povezanih

Rusija: Uništeno više od 120 dronova tokom noći; evropski lideri: Pregovori moraju da uključuju Ukrajinu
RTS pre 12 minutajoš 33 povezane

Pred susret Trampa i Putina, Evropa traži da Ukrajina bude deo pregovora
BBC News pre 47 minutajoš 26 povezanih

Stotine mladića iscrtava trobojke na Limanu u Novom Sadu, nadgleda ih Vučević
Beta pre 22 minutajoš 14 povezanih

Dodik: Srpska na raskršću, ili distanciranje od Sarajeva ili prestanak postojanja
NIN pre 37 minutajoš 10 povezanih