Povezane vesti

Telekom Srbija razvio platformu „Za moj grad” za bolji život u zajednicama

Telekom Srbija razvio platformu „Za moj grad” za bolji život u zajednicama

Politika 03.10.2023
APATIN – Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu „Za moj grad”, kako bi opštinama u Srbiji omogućio da u saradnji sa građanima kreiraju bolje uslove za život u svojim zajednicama. Ova platforma, koju čine mobilna i veb aplikacija… »
Telekom Srbija razvio platformu "Za moj grad" za bolji život u zajednicama

Telekom Srbija razvio platformu "Za moj grad" za bolji život u zajednicama

Blic 03.10.2023
Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu "Za moj grad", kako bi opštinama u Srbiji omogućio da u saradnji sa građanima kreiraju bolje uslove za život u svojim zajednicama. Ova platforma, koju čine mobilna i veb aplikacija, predstavljena je u… »
Digitalna platforma Telekoma Srbija „Za moj grad“

Digitalna platforma Telekoma Srbija „Za moj grad“

Mondo 03.10.2023
Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu „Za moj grad“ kako bi opštinama u Srbiji omogućio da u saradnji sa građanima kreiraju bolje uslove za život u svojim zajednicama. Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu „Za moj grad“ kako bi… »
Telekom Srbija u Malom Iđošu i Apatinu predstavio platformu "Za moj grad"

Telekom Srbija u Malom Iđošu i Apatinu predstavio platformu "Za moj grad"

RTV 03.10.2023
APATIN - Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu "Za moj grad", kako bi opštinama u Srbiji omogućio da u saradnji sa građanima kreiraju bolje uslove za život u svojim zajednicama. Ova platforma, koju čine mobilna i veb aplikacija, predstavljena… »
Digitalna platforma Telekoma Srbija „Za moj grad“

Digitalna platforma Telekoma Srbija „Za moj grad“

Kurir 03.10.2023
Telekom Srbija razvio je digitalnu platformu „Za moj grad“ kako bi opštinama u Srbiji omogućio da u saradnji sa građanima kreiraju bolje uslove za život u svojim zajednicama. Ova platforma, koju čine mobilna i veb aplikacija, predstavljena je u… »

Vesti dana »