Povezane vesti
Privedene još 3 osobe za ubistvo policijskog inspektora u Bijeljini
Telegraf 03.10.2023
Do pucnjave je došlo u noći između 1. i 2. oktobra. Nikola Kokanović, koji je osumnjičen za ubistvo policijskog inspektora iz Bijeljine Nenada Markovića (38), sproveden je u Okružno javno tužilaštvo Bijeljina. U Tužilaštvo su dovezene još tri osobe… »
Osumnjičeni za ubistvo policijskog inspektora u Bijeljini četiri puta osuđivan
Slobodna Evropa 03.10.2023
Policijski inspektor Nenad Marković je ubijen dok je bio na dužnosti i obavljao redovne poslove, saopštilo je Okružno javno tužilaštvo u Bijeljini, na konferenciji za medije, prenosi agencija SRNA 3. oktobra. Konferencija je sazvana nakon što je… »
Osumnjičeni za ubistvo inspektora u Bijeljini predati u nadležnost tužiocima
Insajder 03.10.2023
Policijski inspektor Nenad Marković (38), koji je ubijen u noći između nedelje i ponedeljka u Bijeljini, u vreme ubistva bio je na dužnosti, a osumnjičeni za njegovo ubistvo predat je u nadležnost postupajućim tužiocima i nalazi se u prostorijama za… »
Vesti dana »
Protest zbog policijske brutalnosti u Valjevu završen projekcijom filma Presedan
Beta pre 50 minutajoš 27 povezanih
Francuski ministar tvrdi da je Putin spreman da koristi biološko oružje protiv svog naroda
Beta pre 5 satijoš 31 povezana
Ptice lete, ali leti i Domen Prevc: Slovenija ima olimpijskog šampiona
Južne vesti pre 1 satjoš 39 povezanih
Poljoprivrednici iz Vitanovca blokadu izmestili na magistralni put u Mrčajevcima
RTS pre 3 satajoš 24 povezane




