Povezane vesti

"Manipulatoru, sjaši!" Ana Nikolić podivljala i žestoko izvređala Rastu: Rastarleto, ležao si zbog droge, a meni ćeš da…

"Manipulatoru, sjaši!" Ana Nikolić podivljala i žestoko izvređala Rastu: Rastarleto, ležao si zbog droge, a meni ćeš da…

Kurir 03.10.2023
Ana Nikolić ponovo se žestoko obrušila na svog bivšeg supruga Stefana Đurića Rastu i to zbog njegovog intervjua, u kome je između ostalog, reper govorio o njenim problemima, kao i da je tu da joj pomogne za sve što joj treba u životu. Njega je… »
Ležao si zbog droge, manipulatoru sjaši! Ana Nikolić žestoko udarila na Rastu - "Vrati mi stotine hiljada evra, pi*ko!"

Ležao si zbog droge, manipulatoru sjaši! Ana Nikolić žestoko udarila na Rastu - "Vrati mi stotine hiljada evra, pi*ko!"

Mondo 03.10.2023
Pevačica ana Nikolić žestoko je izvređala svog bivšeg supruga Stefana Đurića Rastu. Pevačica ana Nikolić žestoko je izvređala svog bivšeg supruga Stefana Đurića Rastu. Nakon nekoliko meseci mirnog odnosa i zajedničke proslave rođendana… »
"Manipulatoru, sjaši! Ležao si zbog droge, a meni ćeš da pomogneš?" pukla bruka, Ana Nikolić udarila na Rastu: "Od*** i…

"Manipulatoru, sjaši! Ležao si zbog droge, a meni ćeš da pomogneš?" pukla bruka, Ana Nikolić udarila na Rastu: "Od*** i…

Blic 03.10.2023
Pevačica Ana Nikolić i reper Stefan Đurić Rasta ponovo su na "ratnoj nozi", a ona je sada pobesnela zbog njegove izjave da želi da pomogne majci svog deteta. Poslednjih nedelja društvenim mrežama kruže snimci koje korisnici komentarišu i pišu da… »

Vesti dana »