Povezane vesti

Ja ne bih mogao životinju da ubijem! Marjanović izašao iz zatvora, pa u autu dao intervju: Nju jedva čekam da vidim!

Ja ne bih mogao životinju da ubijem! Marjanović izašao iz zatvora, pa u autu dao intervju: Nju jedva čekam da vidim!

Mondo 03.10.2023
Zoran Marjanović nakon izlaska iz pritvora jedva čeka da vidi ćerku Janu. Zoran Marjanović nakon izlaska iz pritvora jedva čeka da vidi ćerku Janu. Zoranu Marjanović, koji je osuđen na 40 godina zatvora za ubistvo supruge Jelene Marjanović ukinut… »
"Jedva čekam da vidim Ćerku": Evo šta je sve Zoran Marjanović izgovorio nakon izlaska iz zatvora

"Jedva čekam da vidim Ćerku": Evo šta je sve Zoran Marjanović izgovorio nakon izlaska iz zatvora

Blic 03.10.2023
Zoranu Marjanović osuđenom za ubistvo supruge Jelene Marjanović ukinut je pritvor. On je po izlasku iz Centralnog zatvora dao svoju prvu izjavu u kojoj je istakao da se nada da će pravda pobediti. - Malo sam iskreno zatečen, pozitino što se kaže… »
Prva izjava Zorana Marjanovića po izlasku iz zatvora

Prva izjava Zorana Marjanovića po izlasku iz zatvora

Telegraf 03.10.2023
"Ja zaista nisam čovek koji bi mogao da ubije životinju, kamoli čoveka" Zoranu Marjanović osuđenom za ubistvo supruge Jelene Marjanović ukinut je pritvor i prvostepena presuda. Zoran je u ekskluzivnoj izjavi za Informer istakao da se nada da će… »

Vesti dana »