Povezane vesti

Partizan na startu Evrolige pokazuje mišiće u Tel Avivu (VIDEO)

Partizan na startu Evrolige pokazuje mišiće u Tel Avivu (VIDEO)

Danas 04.10.2023
Crno-bele sutra očekuje jedno od najtežih gostovanja u Evroligi (20.05). Košarkaši Partizana bili su prošle sezone na pragu plasmana na Fajnal for Evrolige. Serijal sa Real Madridom pamtiće se po istorijskom preokretu, s obzirom na to da nikada… »
Šta će reći "grobari"? Andrea Trinkijeri: Partizan izgleda slabije nego prošle sezone

Šta će reći "grobari"? Andrea Trinkijeri: Partizan izgleda slabije nego prošle sezone

Večernje novosti 03.10.2023
Bivši trener Partizana Andrea Trinkijeri ocenio je da njegov bivši klub ove sezone ima slabiji tim od prošle, pre svega jer nije našao adekvatnu zamenu za Matijasa Lesora. Andrea Trinkijeri foto: D. Stjepanović Italijan je u intervjuu za košarkaški… »
(VIDEO) Pi Džej Doužer debituje za Partizan u Evroligi: Jedva čekam meč protiv Makabija, daću sve od sebe da pobedimo

(VIDEO) Pi Džej Doužer debituje za Partizan u Evroligi: Jedva čekam meč protiv Makabija, daću sve od sebe da pobedimo

Danas 03.10.2023
Košarkaš Partizana Pi Džej Doužer rekao je da je uzbuđen što će debitovati u Evroligi, u meču u kojem crno-beli u prvom kolu ovog takmičenja igraju u gostima protiv Makabija u četvrtak (20.05). – Spreman sam da dam sve od sebe kako bi moj tim… »
"Krivio sam sebe..." Kevin Panter, kapiten KK Partizan, pred start Evrolige otvorio dušu

"Krivio sam sebe..." Kevin Panter, kapiten KK Partizan, pred start Evrolige otvorio dušu

Večernje novosti 03.10.2023
Kapiten košarkaša Partizana Kevin Panter izjavio je u utorak, pred gostovanje Makabiju, da želi da bude bolji lider ekipe crno-belih ove sezone. FOTO: M. Vukadinović Bonus video: DOČEK ZA PAMĆENjE - Zajedničko uživanje košarkaša Srbije i… »
(VIDEO) Željko Obradović najavio prvi meč Partizana u Evroligi: Zna se kakva nas atmosfera očekuje u Tel Avivu

(VIDEO) Željko Obradović najavio prvi meč Partizana u Evroligi: Zna se kakva nas atmosfera očekuje u Tel Avivu

Danas 03.10.2023
Trener Partizana Željko Obradović rekao je da je njegov tim spreman za duel prvog kola Evrolige protiv Makabija, koji je na programu u četvrtak (20.05). – Zna se kakva nas atmosfera očekuje na tom terenu sa zaista fenomenalnom podrškom koju… »
"Sitni problemi su tu..." Željko Obradović o meču Makabi Tel Aviv - Partizan na startu Evrolige

"Sitni problemi su tu..." Željko Obradović o meču Makabi Tel Aviv - Partizan na startu Evrolige

Večernje novosti 03.10.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je pred utakmicu sa Makabijem, da je ekipa probala da se spremi na najbolji način i da očekuje da crno-beli odigraju "maksimalno" u Tel Avivu. FOTO: Aba liga Košarkaši Partizana u četvrtak od… »

Vesti dana »