Povezane vesti

Ten Hag: Ovo nismo mi, verujem u plasman u osminu finala Lige šampiona

Ten Hag: Ovo nismo mi, verujem u plasman u osminu finala Lige šampiona

Politika 04.10.2023
MANČESTER – Menadžer Mančester junajteda Erik Ten Hag izjavio je da veruje da njegov tim može da izbori plasman u osminu finala fudbalske Lige šampiona, prenose britanski mediji. Mančester junajted je sinoć na svom terenu poražen od Galatasaraja… »
Ten Hag: Težak period, ali izbavićemo se

Ten Hag: Težak period, ali izbavićemo se

Sportski žurnal 04.10.2023
Menadžer Mančester junajteda i pored šestog poraza u deset mečeva veruje u plasman u osminu finala Lige šampiona. Menadžer Mančester junajteda Erik Ten Hag izjavio je da veruje da njegov tim može da izbori plasman u osminu finala fudbalske Lige… »
Odbrana Mančester junajteda najporoznija u poslednjih 57 godina, ali su „crveni đavoli“ tad bili šampioni

Odbrana Mančester junajteda najporoznija u poslednjih 57 godina, ali su „crveni đavoli“ tad bili šampioni

Danas 04.10.2023
Odavno je engleski fudbalski velikan Mančester junajted bleda senka šampiona pod rukom škotskog trenera Aleksa Fergusona iz najbliže prošlosti. Poraz ga je u Ligi šampiona snašao i na Old Trafordu. Kući pevajući ide turski prvak Galatasaraj, koji… »
Ten Hag i dalje veruje: "Sve je otvoreno"

Ten Hag i dalje veruje: "Sve je otvoreno"

Sportske.net 04.10.2023
Mančester junajted je u prvom kolu poražen u Minhenu od Bajerna (4:3), potom su sinoć kod kuće od Galatasaraja poraženi i to sa 3:2 posle preokreta. Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag posle šestog poraza u sezoni u deset mečeva u svim… »
Ten Hag se pravi lud: Ovo nismo mi, verujem u plasman u osminu finala Lige šampiona

Ten Hag se pravi lud: Ovo nismo mi, verujem u plasman u osminu finala Lige šampiona

Večernje novosti 04.10.2023
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag izjavio je da veruje da njegov tim može da izbori plasman u osminu finala fudbalske Lige šampiona, prenose britanski mediji. FOTO:EPA Mančester junajted je sinoć na svom terenu poražen od Galatasaraja… »

Vesti dana »