Povezane vesti

"Par minuta i 2 izgubljena života... Moja majka i prijateljica mog brata" Oglasila se žena iz Kragujevca: Brat mi je…

"Par minuta i 2 izgubljena života... Moja majka i prijateljica mog brata" Oglasila se žena iz Kragujevca: Brat mi je…

iKragujevac 04.10.2023
U požaru na 11. spratu solitera u Lepeničkom bulevaru u centru Kragujevca sinoć su dve žene nastradale, dok je jedan muškarac teško povređen nakon izbijanja buktinje. Pa da podsetimo, požar je buknuo sinoć oko 20.45 sati, a lokalizovan je oko 23… »
Oglasio se UKC o stanju povređenog u požaru u soliteru kod hotela Kragujevac

Oglasio se UKC o stanju povređenog u požaru u soliteru kod hotela Kragujevac

InfoKG 04.10.2023
Povređeni muškarac u požaru sinoć u soliteru kod hotela Kragujevac je stabilno i ima opekotine lica lakšeg stepena. To su za InfoKG saopštili iz kragujevačkog Univerzitetskog kliničkog centra. Podsetimo, dve ženske osobe su nastradale, a jedan… »
„Par minuta i 2 izgubljena života… moja majka i prijateljica mog brata“ Oglasila se žena iz Kragujevca: Brat mi je…

„Par minuta i 2 izgubljena života… moja majka i prijateljica mog brata“ Oglasila se žena iz Kragujevca: Brat mi je…

U centar 04.10.2023
Na društvenim mrežama oglasila se ćerka preminulo žena i pojasnila ko je druga žena koja je te večeri stradala s njom. – Par minuta… Dva izgubljena života, moja majka i prijateljica mog teško povređenog brata koji je u kritičnom stanju –… »
Posle požara u soliteru u Kragujevcu: Završen uviđaj, ugljenisana tela poslata na obdukciju

Posle požara u soliteru u Kragujevcu: Završen uviđaj, ugljenisana tela poslata na obdukciju

Infozija 04.10.2023
Nešto pre 11:00 časova završen je uviđaj nakon tragičnog požara koji je sinoć izbio na 11. spratu solitera u Lepeničkom bulevaru br.9 u Kragujevcu, kada su dve ženske osobe smrtno stradale. Tela nesrećnih žena odneta se na obdukciju specijalnim… »
Tomislavu pas spasio život od požara: Potresno svedočenje stanara iz solitera u Kragujevcu

Tomislavu pas spasio život od požara: Potresno svedočenje stanara iz solitera u Kragujevcu

Glas Šumadije 04.10.2023
“Spavao sam jer radim treću smenu. Probudio me je pas koji je jako lajao. U stan je već počeo da ulazi dim. Kada sam se osvestio video sam da gori stan pored mog”, priča za Nova.rs Tomislav Račić, koji je tek kasnije shvatio da mu je pas spasio… »
Vatrogasci ispred stana koji je goreo pronašli povređenog muškarca

Vatrogasci ispred stana koji je goreo pronašli povređenog muškarca

RTK 04.10.2023
Dve osobe su stradale, jedna je povređena, a jedanaest evakuisano u požaru koji je sinoć izbio u jednom od stanova na 11. spratu solitera u blizini hotela Kragujevac. U požaru su stradale dve osobe ženskog pola koje su živele u stanu u kome je izbio… »
Dan posle vatrene stihije u Kragujevcu! Gradonačelnik Nikola Dašić: Dve osobe poginule, ostali traže smeštaj kod rodbine

Dan posle vatrene stihije u Kragujevcu! Gradonačelnik Nikola Dašić: Dve osobe poginule, ostali traže smeštaj kod rodbine

U centar 04.10.2023
Dve osobe izgubile su život u stravičnom požaru, koji se dogodio sinoć u centru Kragujevca. Požar je izbio na jedanaestom spratu u stambenoj zgradi koja se nalazi u neposrednoj blizini Hotela Kragujevac. “Nije dobro. Imamo dve stradale osobe. Dve… »
Dramatično u soliteru u Kragujevcu: “Preživeli smo pakao, dim nas je gušio…”

Dramatično u soliteru u Kragujevcu: “Preživeli smo pakao, dim nas je gušio…”

Infozija 04.10.2023
Tela nastradalih žena još su uvek se nalaze u stanu u soliteru u centru Kragujevca. Stanje povređenog Nenada T. (53) još uvek nije zvanično saopšteno. Komšije kažu da je on sinoć bio na nogama, ali uz pomoć vatrogasaca kolima Hitne medicinske… »

Vesti dana »