Povezane vesti
U velikoj policijskoj akciji uhapšene 22 osobe u Subotici i Novom Sadu zbog utaje poreza i drugih malverzacija
Subotica.com 04.10.2023
Na području Subotice i Novog Sada, tokom jutra i prepodneva sprovedena je velika akcija MUP-a, BIA i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, u kojoj je uhapšeno 22 lica - članova organizovane kriminalne grupe koja su podnosila falsifikovanu… »
Muljali sa papirima polovnih uvoznih automobila. Utajili više od dve milijarde dinara
Ozon 04.10.2023
Javno tužilaštvo za organizovani kriminal je saopštilo da je u Novom Sadu i Subotici uhapšeno 22 ljudi koji su zloupotrebama u prodaji uvoznih polovnih automobila oštetitili budžet Srbije. Kako se navodi, oštetili su budžet za više od 2,1 milijarde… »
Uhapšene 22 osobe osumnjičene da su oštetili budžet Srbije za 2,1 milijardu RSD
Sandžak haber 04.10.2023
BEOGRAD – Po nalogu Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, u saradnji sa SBPOK i Sektorom poreske policije, danas su na teritoriji Novog Sada i Subotice uhapšene 22 osobe, zbog sumnje da su kao organizovana kriminalna grupa utajili porez i oštetili… »
Vesti dana »
Dačić: „Sramni i licemerni“ napadi na ministarku Paunović zbog izjave o etničkom čišćenju
Vreme pre 37 minutajoš 93 povezane
Vučić iz Pariza: Idem na samit u Kijev, ali ni to neće biti jednostavno
Sputnik pre 2 satajoš 28 povezanih
Razgovarali ministri policije Srbije i Hrvatske: Očekuje se rešenje za stanovnike pograničnih sela
Beta pre 2 satajoš 17 povezanih
Srbija među najlošije ocenjenim zemljama u Evropi po očuvanju prirode
Mašina pre 5 satijoš 1 povezana




