Povezane vesti

Vildoza poslao Partizan na f4 Evrolige, a zvezdu zaboravio! Razbesneo navijače, pa se oglasio: "Brate, uvek sam iskren"

Vildoza poslao Partizan na f4 Evrolige, a zvezdu zaboravio! Razbesneo navijače, pa se oglasio: "Brate, uvek sam iskren"

Mondo 04.10.2023
Luka VIldoza pohvalio je Partizan, vidi ga na fajnal-foru Evrolige, Crvenu zvezdu nije spomenuo, pa su mu navijači pisali... Luka VIldoza pohvalio je Partizan, vidi ga na fajnal-foru Evrolige, Crvenu zvezdu nije spomenuo, pa su mu navijači pisali… »
Vildoza zbog Partizana naljutio navijače Zvezde: "Uvek sam iskren!"

Vildoza zbog Partizana naljutio navijače Zvezde: "Uvek sam iskren!"

Sportske.net 04.10.2023
U četvrtak počinje novo izdanje Evrolige, a Partizan i Crvena zvezda ulaze sa izmenjenom sastavu u odnosu na prethodnu sezonu. Tako je Luka Vildoza napustio "crveno-bele" i pojačao Panatinaikos, a Argentinac je svojom izjavom o favoritima za F4… »
Četiri asa veruju u Partizan: Čak i ljubimac "delija" ubeđen da crno-beli idu na Fajnal for Evrolige

Četiri asa veruju u Partizan: Čak i ljubimac "delija" ubeđen da crno-beli idu na Fajnal for Evrolige

Večernje novosti 03.10.2023
Panatinaikos je formirao novu ekipu i jedni su od glavnih kandidata za plasman na fajnl-for, a igrači grčkog velikana komentarisali su ko će se naći na završnom turniru. Posebno je zanimljivu prognozu dao Luka Vildoza, koji će verovatno razljutiti… »

Vesti dana »