Povezane vesti

Belingem trenutno igra najbolji fudbal na svetu, ali on kaže da je njegov saigrač bolji!

Belingem trenutno igra najbolji fudbal na svetu, ali on kaže da je njegov saigrač bolji!

Sportske.net 04.10.2023
Džud Belingem je verovatno trenutno među najboljim fudbalerima na svetu, sigurno igra najbolji fudbal od svih na početku ove sezone, sjajno se snašao u Realu, a danas je bez imalo sujete govorio saigraču Vinisijusu Žunioru. Englez i Brazilac dali su… »
Zaha: Srećan sam što igram u Ligi šampiona i postižem golove

Zaha: Srećan sam što igram u Ligi šampiona i postižem golove

Sportski žurnal 04.10.2023
Galatasaraj je sinoć na "Old trafordu" pobedio Mančester junajted rezultatom 3:2 u meču drugog kola Lige šampiona. Zaha je na ovom meču postigao jedan gol za turski klub. Napadač Galatasaraja Vilfred Zaha izjavio je da mu je pobeda protiv Mančester… »
Hvalospevi Belingemu: Gol kao Maradonin

Hvalospevi Belingemu: Gol kao Maradonin

Sportski žurnal 04.10.2023
Posle trijumfa Reala u Napulju Marka poredi mladog Engleza sa Di Stefanom i Zidanom, ali hvali i Krosa i Vinisijusa. Španska Marka posle pobede Reala u Napulju i još jedne sjajne partije Engleza niže hvalospeve o Džudu Belingemu. - Belingem je dao gol… »
Belingem: Vinisijus je najbolji fudbaler na svetu, on je neverovatan

Belingem: Vinisijus je najbolji fudbaler na svetu, on je neverovatan

Sportski žurnal 04.10.2023
Real je sinoć u gostima pobedio Napoli 3:2 u meču drugog kola Lige šampiona, a po jedan gol na ovom meču postigli su Belingem i Vinisijus. Fudbaler Reala Džud Belingem izjavio je danas da je Brazilac Vinisijus Žunior najbolji fudbaler na svetu… »
Zaha ne voli mančestu „Ova pobeda mi je jedna od najdražih”

Zaha ne voli mančestu „Ova pobeda mi je jedna od najdražih”

Dnevnik 04.10.2023
Galatasaraj je sinoć na "Old trafordu" pobedio Mančester junajted rezultatom 3:2 u meču drugog kola Lige šampiona. Vilfrid Zaha je na ovom meču postigao jedan gol za turski klub. "Ostvario se san, zaista. Srećan sam da igram u ovom takmičenju i… »
Belingem: Vinisijus je najbolji fudbaler na svetu, on je neverovatan

Belingem: Vinisijus je najbolji fudbaler na svetu, on je neverovatan

Politika 04.10.2023
MADRID – Fudbaler Reala Džud Belingem izjavio je danas da je Brazilac Vinisijus Žunior najbolji fudbaler na svetu, prenosi španski As. Real je sinoć u gostima pobedio Napoli 3:2 u meču drugog kola Lige šampiona, a po jedan gol na ovom meču… »
Vinisijus je najbolji na svetu! Fudbaler Real Madrida bez dileme

Vinisijus je najbolji na svetu! Fudbaler Real Madrida bez dileme

Večernje novosti 04.10.2023
Fudbaler Reala Džud Belingem izjavio je danas da je Brazilac Vinisijus Žunior najbolji fudbaler na svetu, prenosi španski As. FOTO: Tanjug/AP Real je sinoć u gostima pobedio Napoli 3:2 u meču drugog kola Lige šampiona, a po jedan gol na ovom meču… »

Vesti dana »