Povezane vesti

Premijer Jermenije Pašinjan: Spreman sam da podnesem ostavku

Premijer Jermenije Pašinjan: Spreman sam da podnesem ostavku

Politika 04.10.2023
Premijer Jermenije Nikol Pašinjan izjavio je da je spreman da podnese ostavku, ako će to pomoći normalizaciji situacije u zemlji. „Jermenija se suočila i suočava se sa izazovima... Ako budem znao da će mojom ostavkom i odlaskom svi izazovi biti… »
“Ostavka? Spreman sam”

“Ostavka? Spreman sam”

Vesti online 04.10.2023
Premijer Jermenije Nikol Pašinjan izjavio je da je spreman da podnese ostavku, ako će to pomoći normalizaciji situacije u zemlji. – Jermenija se suočila i suočava se sa izazovima… Ako budem znao da će mojom ostavkom i odlaskom svi izazovi… »
"Ako će to pomoći da se normalizuje situacija": Premijer Jermenije spreman da podnese ostavku

"Ako će to pomoći da se normalizuje situacija": Premijer Jermenije spreman da podnese ostavku

Blic 04.10.2023
Jermenski premijer Nikol Pašinjan izjavio je danas da je spreman da podnese ostavku ako će to pomoći da se normalizuje situacija u zemlji, ali je dodao da veruje da bi njegova ostavka imala potpuno suprotan efekat. - Jermenija se suočila i suočava sa… »
Posle veleizdaje! Spreman da da ostavku, prodao čitav narod i celu Rusiju

Posle veleizdaje! Spreman da da ostavku, prodao čitav narod i celu Rusiju

Pravda 04.10.2023
Premijer Jermenije Nikol Pašinjan izjavio je da je spreman da podnese ostavku, ako će to pomoći normalizaciji situacije u zemlji. „Jermenija se suočila i suočava se sa izazovima... Ako budem znao da će mojom ostavkom i odlaskom svi izazovi biti… »

Vesti dana »