Povezane vesti

Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Politika 04.10.2023
VAŠINGTON – Američki predsednik Džo Bajden izjavio je danas da je zabrinut da bi sukobi republikanaca u Kongresu mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini i obećao da će uskoro održati govor u kome će objasniti zašto SAD treba da nastave da… »
Bajden razmatra alternativne puteve za pomoć Ukrajini zbog opstrukcija u Kongresu

Bajden razmatra alternativne puteve za pomoć Ukrajini zbog opstrukcija u Kongresu

Insajder 04.10.2023
Predsednik SAD Džozef Bajden, suočen sa time da će republikanci u Predstavničkom domu Kongresa verovatno blokirati američku pomoć Ukrajini, izjavio je u sredu da planira da održi veliki govor o tom pitanju i ukazao da možda postoji "drugi način"… »
Bajden sugeriše da možda ima način da zaobiđe Kongres radi nastavka davanja pomoći Ukrajini

Bajden sugeriše da možda ima način da zaobiđe Kongres radi nastavka davanja pomoći Ukrajini

Novi magazin 04.10.2023
Predsednik SAD Džozef Bajden, suočen sa time da će republikanci u Predstavničkom domu Kongresa verovatno blokirati američku pomoć Ukrajini, izjavio je večeras da planira da održi veliki govor o tom pitanju i ukazao da možda postoji "drugi način"… »
Bajden zabrinut što bi Kongres mogao da odbije pružanje pomoći Ukrajini

Bajden zabrinut što bi Kongres mogao da odbije pružanje pomoći Ukrajini

Politika 04.10.2023
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da je zabrinut zbog mogućeg odbijanja Kongresa da nastavi da pruža pomoć Ukrajini zbog nedavnih dešavanja u vezi sa finansiranjem vlade. „To me zaista zabrinjava“, rekao je Bajden odgovarajući na… »
Možda postoji drugi način: Bajden o preprekama u kongresu oko pomoći Ukrajini

Možda postoji drugi način: Bajden o preprekama u kongresu oko pomoći Ukrajini

N1 Info 04.10.2023
Predsednik SAD Džozef Bajden, suočen sa time da će republikanci u Predstavničkom domu Kongresa verovatno blokirati američku pomoć Ukrajini, izjavio je večeras da planira da održi veliki govor o tom pitanju i ukazao da možda postoji "drugi način"… »
Bajden muku muči: Zabrinut što bi Kongres mogao da odbije pružanje pomoći Ukrajini

Bajden muku muči: Zabrinut što bi Kongres mogao da odbije pružanje pomoći Ukrajini

Pravda 04.10.2023
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da je zabrinut zbog mogućeg odbijanja Kongresa da nastavi da pruža pomoć Ukrajini zbog nedavnih dešavanja u vezi sa finansiranjem vlade. „To me zaista zabrinjava“, rekao je Bajden odgovarajući na… »
Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Vesti online 04.10.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je danas da je zabrinut da bi sukobi republikanaca u Kongresu mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini i obećao da će uskoro održati govor u kome će objasniti zašto SAD treba da nastave da podržavaju… »
Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Bajden: Sukobi u Kongresu bi mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini

Euronews 04.10.2023
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je danas da je zabrinut da bi sukobi republikanaca u Kongresu mogli da naškode slanju pomoći Ukrajini i obećao da će uskoro održati govor u kome će objasniti zašto SAD treba da nastave da podržavaju… »
Senzacionalan obrt? Kongres SAD mogao bi da odbije pružanje pomoći Ukrajini! Bajden: To me zaista zabrinjava

Senzacionalan obrt? Kongres SAD mogao bi da odbije pružanje pomoći Ukrajini! Bajden: To me zaista zabrinjava

Kurir 04.10.2023
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da je zabrinut zbog mogućeg odbijanja Kongresa da nastavi da pruža pomoć Ukrajini zbog nedavnih dešavanja u vezi sa finansiranjem vlade. - To me zaista zabrinjava - rekao je Bajden odgovarajući na… »

Vesti dana »