Povezane vesti
Haos na graničnim prelazima, žestoke gužve! Vozila na izlazu iz zemlje čekaju i do pet sati, oglasio se AMSS!
Mondo 05.10.2023
Kako je preneo AMSS, na prelazima Batrovci i Kelebija, kamioni čekaju četiri sata, a na Gradini dva sata. Kako je preneo AMSS, na prelazima Batrovci i Kelebija, kamioni čekaju četiri sata, a na Gradini dva sata. Teretna motorna vozila na graničnom… »
Kamioni na Horgošu čekaju pet sati
Euronews 05.10.2023
Teretna motorna vozila na graničnom prelazu Horgoš, na izlazu iz zemlje, čekaju pet sati, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije. Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 5.15, na prelazima Batrovci i Kelebija, takođe na izlazu… »
Kamioni na Horgošu čekaju pet sati: Ni na ostalim graničnim prelazima situacija nije bolja
Telegraf 05.10.2023
Sa druge strane, na naplatnim stanicama nema zadržavanja. Teretna motorna vozila na graničnom prelazu Horgoš, na izlazu iz zemlje, čekaju pet sati, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije. Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 5:15… »
Vesti dana »

Rhmz se oglasio o vikendu, pa pomenuo i petak: Od sutra kreće preokret, ovako će izgledati
Telegraf pre 1 satjoš 25 povezanih

Janković o javnoj raspravi o Strategiji upravljanja mineralnim i drugim geološkim resursima: Svako ko je želeo da učestvuje imao vremena da se prijavi
Kurir pre 1 satjoš 37 povezanih

Dosadašnji fudbaler Zvezde Ebenezer Anan zvanično potpisao ugovor sa Sent Etjenom
Dnevnik pre 53 minutajoš 47 povezanih

Šta to Srbija tačno izvozi u SAD i koliko ćemo biti pogođeni Trampovim carinama?
Euronews pre 13 minutajoš 56 povezanih