Povezane vesti

Učenici u Srbiji traže da idu u školu samo 4 dana: Peticija ima 45.000 potpisa! Đaci tvrde da nemaju slobodnog vremena…

Učenici u Srbiji traže da idu u školu samo 4 dana: Peticija ima 45.000 potpisa! Đaci tvrde da nemaju slobodnog vremena…

Kurir 05.10.2023
Na jednom sajtu osvanula je peticija sa zahtevom da se učenicima radna nedelja skrati sa pet na četiri dana! Iako đaci tvrde da su preopterećeni gradivom, da mnogo uče, a rezultati svake godine na maloj maturi sve lošiji iako je većina pitanja na… »
„Nisam robot, imam i ja dušu“: Peticija da škola traje četiri dana nedeljno ima skoro 45.000 potpisa, a ovo su primedbe…

„Nisam robot, imam i ja dušu“: Peticija da škola traje četiri dana nedeljno ima skoro 45.000 potpisa, a ovo su primedbe…

Nova 05.10.2023
Gotovo 45.000 građana potpisalo je peticiju u kojoj se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno kako bi đaci pored školskih obaveza imali vremena i za druge aktivnosti. U tekstu peticije, objavljenom na sajtu change.org, navodi se da učenici… »
Škola da traje 4 dana nedeljno, peticiju potpisalo skoro 45.000 potpisa: Đacima su ovo najveći problemi

Škola da traje 4 dana nedeljno, peticiju potpisalo skoro 45.000 potpisa: Đacima su ovo najveći problemi

Telegraf 05.10.2023
Peticiju je već potpisalo skoro 45.000 đaka i roditelja. Da li đaci treba da idu u školu samo 4 dana nedeljno? Peticija koja je osvanula na sajtu change.org, upravo se bori za to, jer kako kažu učenici, treba im više vremena za odmor, učenje i… »
Nešto je trulo u školskom sistemu Srbije: Đaci pokrenuli peticiju za promene

Nešto je trulo u školskom sistemu Srbije: Đaci pokrenuli peticiju za promene

Vreme 05.10.2023
Prosveta Za pet dana skoro 45 hiljada ljudi, među kojima veliki broj đaka, potpisalo je peticiju za skraćivanje školske nastave na četiri dana nedeljno. Odjek ove učeničke inicijative skrenuo je pažnju na potrebu za korenitim promenama školskog… »
"Jedan dan da ne radimo ništa, dva da se pripremamo za školu": Peticiju da škola traje 4 dana potpisalo skoro 45.000…

"Jedan dan da ne radimo ništa, dva da se pripremamo za školu": Peticiju da škola traje 4 dana potpisalo skoro 45.000…

Blic 05.10.2023
Peticiju u kojoj se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno kako bi đaci pored školskih obaveza imali vremena i za druge aktivnosti potpisalo je do sada 44.479 građana. U tekstu peticije, objavljenom na sajtu change.org, navodi se da učenici… »
"Jedan dan da ne radimo ništa, dva da se pripremamo za školu": Peticiju da škola traje 4 dana potpisalo skoro 45.000…

"Jedan dan da ne radimo ništa, dva da se pripremamo za školu": Peticiju da škola traje 4 dana potpisalo skoro 45.000…

Blic 05.10.2023
Peticiju u kojoj se predlaže da škola traje četiri dana nedeljno kako bi đaci pored školskih obaveza imali vremena i za druge aktivnosti potpisalo je do sada 44.479 građana. U tekstu peticije, objavljenom na sajtu change.org, navodi se da učenici… »

Vesti dana »