Povezane vesti

„Pomislila sam da ću pasti u nesvest kada me je zagrlila na sceni“: Aleksandra Prijović otkrila koji je savet dobila od…

„Pomislila sam da ću pasti u nesvest kada me je zagrlila na sceni“: Aleksandra Prijović otkrila koji je savet dobila od…

Nova 05.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović nedavno je održala tri koncerta u beogradskoj Štark areni. Time je započela regionalnu turneju pod nazivom „Od istoka do zapada“, a sa njom su se na sceni tokom tri koncerta u Beogradu, pojavili brojni naši poznati… »
"Beki, ja ću da padnem u nesvest kada Vi izađete na scenu" Aleksandra Prijović otkrila šta joj je Brena rekla pred koncert…

"Beki, ja ću da padnem u nesvest kada Vi izađete na scenu" Aleksandra Prijović otkrila šta joj je Brena rekla pred koncert…

Blic 05.10.2023
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović napravila je tri dana za redom spektakl u Areni. Nakon toga, ona nastavlja da niže uspehe na regionalnoj turneji. Posle drugog koncerta u Beogradu, kada se sa njom na sceni pojavila Lepa Brena, Aleksandra je… »
"Beki, ja ću da padnem u nesvest kad..." Prija otkrila šta joj je Brena savetovala pred koncert, ovo joj nikad neće…

"Beki, ja ću da padnem u nesvest kad..." Prija otkrila šta joj je Brena savetovala pred koncert, ovo joj nikad neće…

Kurir 05.10.2023
Aleksandra Prijović napravila je tri dana za redom spektakl u Areni, a već je zakazala i četiri koncerta u Zagrebu. Posle drugog koncerta u Beogradu, kada se sa njom na sceni pojavila Lepa Brena, Aleksandra je otkrila da će joj taj momenat ostati… »

Vesti dana »