Povezane vesti

Krkobabić: Ključevi za heroje

Krkobabić: Ključevi za heroje

Politika 05.10.2023
„Na ovaj način Republika Srbija odnosi prave, suštinske, ljudske pobede. Bez ovakvih pobeda ne možemo da idemo napred. Ovo su pravi heroji, ali mi im nećemo dati medalje – daćemo im ključeve. Dobiće svoj krov nad glavom i oni su budućnost… »
Krkobabić: Ljudi koji se useljavaju u napuštene seoske kuće su heroji

Krkobabić: Ljudi koji se useljavaju u napuštene seoske kuće su heroji

Beta 05.10.2023
Ljudi koji se useljavaju u napuštene seoske kuće su heroji, izjavio je danas ministar za brigu o selu Milan Кrkobabić posle potpisivanja 100 ugovora sa novim vlasnicima seoskih kuća sa okućnicom. "Na ovaj način Srbija odnosi prave, suštinske… »
Kuće za još 100 porodica u 79 sela! Ministar Krkobabić: "Ovo su heroji, umesto medalje dajemo im ključeve" (foto)

Kuće za još 100 porodica u 79 sela! Ministar Krkobabić: "Ovo su heroji, umesto medalje dajemo im ključeve" (foto)

Kurir 05.10.2023
„Na ovaj način Republika Srbija odnosi prave, suštinske, ljudske pobede. Bez ovakvih pobeda ne možemo da idemo napred. Ovo su pravi heroji, ali mi im nećemo dati medalje - daćemo im ključeve. Dobiće svoj krov nad glavom i oni su budućnost… »
Ove porodice po prvi put imaju svoj krov nad glavom: "Oni su heroji. Umesto medalje dajemo im ključeve"

Ove porodice po prvi put imaju svoj krov nad glavom: "Oni su heroji. Umesto medalje dajemo im ključeve"

Telegraf 05.10.2023
Među današnjim zvaničnim vlasnicima svoje prve nekretnine je 50 parova, 17 samohranih roditelja i 33 pojedinca. Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić prisustvovao je danas potpisivanju 100 ugovora sa novim vlasnicima seoskih kuća sa okućnicom i… »
Kuće za još 100 porodica u 79 sela

Kuće za još 100 porodica u 79 sela

RTV 05.10.2023
BEOGRAD - „Na ovaj način Republika Srbija odnosi prave, suštinske, ljudske pobede. Bez ovakvih pobeda ne možemo da idemo napred. Ovo su pravi heroji, ali mi im nećemo dati medalje - daćemo im ključeve. Dobiće svoj krov nad glavom i oni su… »

Vesti dana »