Povezane vesti
Slovačka obustavlja vojnu pomoć Ukrajini
Danas 05.10.2023
Predsednica Slovačke Zuzana Čaputova odbila je danas plan prelazne vlade da pošalje novu vojnu pomoć Ukrajini, rekavši da ta vlada nema ovlašćenja i da stranke koje se protive takvoj podršci pregovaraju o formiranju vlade posle prošlonedeljnih izbora. Iz… »
Slovačka neće slati novu vojnu pomoć Ukrajini
Slobodna Evropa 05.10.2023
Predsednica Slovačke Zuzana Čaputova odbila je u četvrtak, 5. oktobra, plan prelazne vlade da pošalje novu vojnu pomoć Ukrajini. Ona je rekla da ta vlada nema ovlašćenja i da stranke koje se protive takvoj podršci pregovaraju o formiranju vlade posle… »
Ukrajina ostaje bez još jednog saveznika: Predsednica susedne zemlje promenila stav
Pravda 05.10.2023
Slovačka predsednica Zuzana Čaputova smatra da je neophodno da se odloži dodela vojne pomoći Ukrajini posle parlamentarnih izbora održanih u zemlji, prenosi Dennik M. Na izborima je pobedila partija bivšeg premijera Roberta Fica, lidera stranke levog… »
Vesti dana »

Tenzije ispred PKS: Inteventna blokira ulaz u zgradu, pripadnik Soko obezbeđenja gura Ćutu
Danas pre 22 minutajoš 10 povezanih

Evo koliko je pobeda u poznanju donela zvezdi i srpskom fudbalu Trljaju ruke i na Marakani i u Superligi
Dnevnik pre 31 minutajoš 21 povezana

Nove američke carine stupile na snagu, pogađaju desetine zemalja
Nedeljnik pre 31 minutajoš 47 povezanih

Temperatura se vraća na 40 stepeni! Prognoza za Beograd ne obećava ništa dobro, a evo šta čeka ostatak Srbije
Alo pre 11 minutajoš 17 povezanih