Povezane vesti

Alkaraz: Na svakom treningu mislim na Đokovića, želim prvo mesto na ATP listi

Alkaraz: Na svakom treningu mislim na Đokovića, želim prvo mesto na ATP listi

Politika 05.10.2023
ŠANGAJ – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas u Šangaju da se zbog najboljeg igrača sveta Novaka Đokovića maksimalno trudi na svakom treningu, jer želi da godinu završi na prvom mestu ATP liste, prenosi Tenis TV. Đoković je prvi na… »
Alkaras: Na svakom treningu mislim na Đokovića, želim prvo mesto na ATP listi

Alkaras: Na svakom treningu mislim na Đokovića, želim prvo mesto na ATP listi

Sportski žurnal 05.10.2023
Đoković je prvi na ATP listi sa 11.545 poena, dok je Alkaras drugi sa 8.715. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je u Šangaju da se zbog najboljeg igrača sveta Novaka Đokovića maksimalno trudi na svakom treningu, jer želi da godinu završi na… »
Alkaras: O Novaku mislim na skoro svakom treningu (VIDEO)

Alkaras: O Novaku mislim na skoro svakom treningu (VIDEO)

Vesti online 05.10.2023
Dileme ne postoje – Novak Đoković i Karlos Alkaras najbolji su teniseri današnjice. Evidentno je da je u 2023. godini uspešniji bio Srbin – osvojio je tri grend slema i igrao finale na četvrtom, a trenutno se i nalazi na čelu ATP liste. Igrač… »
Alkaraz: O Novaku mislim na skoro svakom treningu

Alkaraz: O Novaku mislim na skoro svakom treningu

Sport klub 05.10.2023
Dileme ne postoje – Novak Đoković i Karlos Alkaraz najbolji su teniseri današnjice. Evidentno je da je u 2023. godini uspešniji bio Srbin – osvojio je tri grend slema i igrao finale na četvrtom, a trenutno se i nalazi na čelu ATP liste. Igrač… »
Alkaraz: "Konstantno mislim o Novaku!"

Alkaraz: "Konstantno mislim o Novaku!"

Sportske.net 05.10.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je u razgovoru za "Tennis TV" da mu je Novak Đoković u mislim svaki put kada uzme reket u ruke da trenira. Drugi teniser sveta je očarao planetu svojim predstavama u dvadesetim godinama i nema sumnje da će… »
Alkaraz priznao - Đoković mu ne izlazi iz glave! Španac pred kamerama otkrio sve: "Neću da lažem"

Alkaraz priznao - Đoković mu ne izlazi iz glave! Španac pred kamerama otkrio sve: "Neću da lažem"

Mondo 05.10.2023
Karlos Alkaraz otkrio svoje planove do kraja 2023. godine i koliko je opterećen najboljim srpskim teniserom. Karlos Alkaraz otkrio svoje planove do kraja 2023. godine i koliko je opterećen najboljim srpskim teniserom. Španski teniser, Karlos Alkaraz… »

Vesti dana »