Povezane vesti
Ministar Dačić sa novoimenovanim ambasadorom NR Kine
RTV 05.10.2023
BEOGRAD - Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Republike Srbije Ivica Dačić primio je danas novoimenovanog ambasadora Narodne Republike Kine Li Minga, koji je nedavno predao akreditivna pisma predsedniku Republike Srbije Aleksandru… »
Dačić na sastanku sa novim ambasadorom finske: Sa Lindkvistom razgovarao o daljoj saradnji dve zemlje!
Kurir 05.10.2023
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić primio je danas u kurtoaznu posetu novoimenovanog ambasadora Republike Finske u Republici Srbiji Niklasa Lindkvista. Ministar Dačić je poželeo dobrodošlicu i puno uspeha u radu… »
Vesti dana »

"Uvek postoji mogućnost da podnesem ostavku": Vučić: Izbori će biti sledeće godine, pre zakonskog roka
Blic pre 30 minutajoš 1 povezana

"Potpuno je jasno ko je krivac": Vučić o napadu ispred Skupštine Srbije: Pogođen je metkom, jer je rekao "treba li vam nešto, gospodine"
Blic pre 54 minutajoš 1 povezana

Vučić: Rezolucija dobila podršku manjeg broja evroposlanika nego prethodna, nama je EU veoma važna
Danas pre 44 minutajoš 1 povezana

Jake policijske snage u Barajevu: Dvojica muškaraca se posvađala, jedan otišao kući, pa se vratio s pištoljem i zapucao
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

MUP se oglasio o zaustavljanju vozila koje je pratilo studente iz Novog Pazara
Danas pre 2 satajoš 1 povezana