Povezane vesti

Ivanović: Bilo je sjajno, ali mora bolje

Ivanović: Bilo je sjajno, ali mora bolje

Sportski žurnal 05.10.2023
Trener crveno-belih je svestan da njegove izabranike šut neće uvek služiti kao protiv Asvela. Iskusni Duško Ivanović je zadovoljan pobedom nad Asvelom, ali i svestan činjenice da neke stvari moraju da se unaprede. - Uvek je prva urakmica teška i… »
Marko Simonović o srdačnom pozdravu sa Borišom Simanićem i o tome koliko mu je drago što je Novak bio u Areni

Marko Simonović o srdačnom pozdravu sa Borišom Simanićem i o tome koliko mu je drago što je Novak bio u Areni

Telegraf 05.10.2023
Bio je Marko srećan zbog pobede. Košarkaši Crvene zvezde demolirali su Asvel u 1. kolu Evrolige pred domaćim navijačima, tako da su na sjajan način započeli novu sezonu - 94:73. Prvotimac kluba, Marko Simonović potvrdio je da je prezadovoljan… »
Ivanović posle sjajne pobede Zvezde: "Meni nije teško što imam dobre igrače, samo treba da napravim pravi tim"

Ivanović posle sjajne pobede Zvezde: "Meni nije teško što imam dobre igrače, samo treba da napravim pravi tim"

Telegraf 05.10.2023
Trener Crvene zvezde bio je zadovoljan partijom svog tima u Areni. Košarkaši Crvene zvezde pokazali su dominantno lice na utakmici 1. kola Evrolige pred domaćom publikom u "Štark Areni", a francuski Asvel ispraćen je kući kako je i došao, sa 21… »
"Biće im to uspomena za čitav život": Adam Hanga o emotivnom trenutku sa kraja utakmice

"Biće im to uspomena za čitav život": Adam Hanga o emotivnom trenutku sa kraja utakmice

Telegraf 05.10.2023
Crveno-beli su bili odlični večeras u Areni. Košarkaši Crvene zvezde savladali su veoma ubedljivo Asvel iz Liona na domaćem terenu u "Štark Areni", tako da su sjajno krenuli u novu sezonu - 94:73. Prvotimac crveno-belih, Adam Hanga pre svega se… »
Kakav potez Novaka kad je video Borišu: Otrčao do njega da ga izgrli, Simanić se iznenadio i oduševio

Kakav potez Novaka kad je video Borišu: Otrčao do njega da ga izgrli, Simanić se iznenadio i oduševio

Telegraf 05.10.2023
Boriša i Novak su oduševili navijače. Košarkaši Crvene zvezde otvaraju ovogodišnje izdanje Evrolige, a na svom terenu od 19 sati dočekuju francuski Asvel u 1. kolu, a podršku na ovom meču imaće i od svog nekadašnjeg košarkaša Boriše… »
Navijači okružili Novaka: Pogledajte prve fotografije Đokovića sa meča Zvezde i Asvela u Evroligi

Navijači okružili Novaka: Pogledajte prve fotografije Đokovića sa meča Zvezde i Asvela u Evroligi

Telegraf 05.10.2023
Najbolji teniser današnjice je strpljivo delio autograme i fotografisao se sa svima. Košarkaši Crvene zvezde otvaraju ovogodišnje izdanje Evrolige, a na svom terenu od 19 sati dočekuju francuski Asvel u 1. kolu, a podršku na ovom meču imaće i od… »

Vesti dana »