Povezane vesti

Ugrinić sjajan na Marakani: Voleo bih da igram za Zvezdu i Srbiju

Ugrinić sjajan na Marakani: Voleo bih da igram za Zvezdu i Srbiju

Sportski žurnal 06.10.2023
„Otac mi je veliki zvezdaš, kao i ostali u porodici i brojni drugovi. Radovao sam se kad sam video da smo u istoj grupi“. Filip Ugrinić, strelac prvog gola za Jang bojs na utakmici sa Crvenom zvezdom, bio je uz Osmana Bukarija najbolji igrač na… »
SAD mi se ceo svet javlja! Ben Šelton jedva dolazi sebi posle meča sa Novakom Đokovićem

SAD mi se ceo svet javlja! Ben Šelton jedva dolazi sebi posle meča sa Novakom Đokovićem

Večernje novosti 06.10.2023
Ben Šelton je u četvrtfinalu Ju-Es opena pobedio zemljaka Frensisa Tijafoa i proslavio je pobedu ''spuštanjem slušalice''. Nakon toga se u polufinalu sastao sa Đokovićem, koji ga je pobedio, a zatim je proslavio pobedu isto kao Šelton protiv… »
Evroligu oduševili navijači zvezde! Novi spektakl crveno-belih - 47.000 na fudbalu, 19.000 na košarci!

Evroligu oduševili navijači zvezde! Novi spektakl crveno-belih - 47.000 na fudbalu, 19.000 na košarci!

Mondo 06.10.2023
Fantastični snimci iz Beogradske arene, gde je Crvena zvezda pobedila Asvel, našli su mesto i na zvaničnim profilima Evrolige. Fantastični snimci iz Beogradske arene, gde je Crvena zvezda pobedila Asvel, našli su mesto i na zvaničnim profilima… »
(VIDEO) Šabaz Nejpir oduševljen navijačima Crvene zvezde: Igrao sam pred 100.000 ljudi, ali sam zapanjen atmosferom u…

(VIDEO) Šabaz Nejpir oduševljen navijačima Crvene zvezde: Igrao sam pred 100.000 ljudi, ali sam zapanjen atmosferom u…

Danas 06.10.2023
Košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir debitovao je u dresu Crvene zvezde na utakmici u kojoj je njegov tim pobedio Asvel (94:73) u 1. kolu Evrolige. – Svi su se pokazali. klub, navijači, ekipa, svi su dali svoje da pobedimo. Velika pobeda, za mene je… »
''Ovi navijači, neverovatni su!'' Gedraitis nakon Zvezdine prve ovosezonske pobede u Evroligi

''Ovi navijači, neverovatni su!'' Gedraitis nakon Zvezdine prve ovosezonske pobede u Evroligi

Večernje novosti 05.10.2023
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Asvel na domaćem terenu u okviru prvog kola Evrolige sa 94:73, a jedan od najboljih pojedinaca u crveno-belom dresu Rokas Gedraitis oduševljen je debijem pred ''delijama''. M. Vukadinović - Ovi navijaču… »
Prvi put igram u Srbiji, au... Šabaz Nejpir otvorio dušu nakon meča Zvezda - Asvel

Prvi put igram u Srbiji, au... Šabaz Nejpir otvorio dušu nakon meča Zvezda - Asvel

Večernje novosti 05.10.2023
Sjajno je Crvena zvezda odigrala duel protiv Asvela, a jedan od najboljih igrača na terenu bio je Šabaz Nejpir. M. Vukadinović Amerikanac je pokazao da će biti veliko pojačanje crveno-belih, a nije krio oduševljenje publikom. - Uzbuđen sam. Sjajno… »

Vesti dana »