Povezane vesti

Profesorka ošamarila učenicu na radionici? Majka tvrdi da ćerka doživljava poniženja i uvrede i da je htela da se ispiše…

Profesorka ošamarila učenicu na radionici? Majka tvrdi da ćerka doživljava poniženja i uvrede i da je htela da se ispiše…

Kurir 06.10.2023
Moju ćerku, koja je druga godina smera modni krojač u srednjoj školi "Dr Đorđe Natošević" u Inđiji, 20. septembra je razredna (ime poznato redakciji) iz čista mira ošamarila, stalno je ponižava i vređa, tvrdi za Kurir majka tinejdžerke (ime i… »
"Osetila je ubod u grudima i videla nož u rukama svoje drugarice": Jeziva ispovest majke iz Novog Sada

"Osetila je ubod u grudima i videla nož u rukama svoje drugarice": Jeziva ispovest majke iz Novog Sada

Telegraf 06.10.2023
"Kada je pitala odakle joj nož, devojčica je rekla da je tu ceo dan, te da ga je ponela u školu da nekoga zaplaši i da se našali" Policiji u Novom Sadu prijavljen je slučaj navodnog vršnjačkog nasilja u kojem je jedna devojčica (13) navodno ubola… »
Majka devojčice koju je drugarica ubola nožem za Dnevnik Rana zarasta, ali trauma ne jenjava

Majka devojčice koju je drugarica ubola nožem za Dnevnik Rana zarasta, ali trauma ne jenjava

Dnevnik 06.10.2023
Otkako se u ponedeljak oko 20 časova desio incident u blizini zgrade Rektorata, kada je jedna trinaestogodišnja devojčica kuhinjskim nožem ubola svoju drugaricu, nameće se pitanje da li je reč o epidemiji vršnjačkog nasilja u našoj zemlji… »
„Ćerku mi je drugarica ubola nožem u grudi, bez ikakvog razloga“: Još jedan slučaj vršnjačkog nasilja u Novom Sadu…

„Ćerku mi je drugarica ubola nožem u grudi, bez ikakvog razloga“: Još jedan slučaj vršnjačkog nasilja u Novom Sadu…

Nova 06.10.2023
"Radila sam noćnu smenu u Hitnoj pomoći kada me je ćerka pozvala i rekla mi da ju je drugarica iz detinjstva ubola nožem u grudi bez ikakvog razloga. Sama je sreća što je nož omašio vrat i rana nije bila duboka". Ovim rečima za portal Nova.rs… »
Incident u kojem je devojčica ubola drugaricu iz novog ugla Samo su se igrale?

Incident u kojem je devojčica ubola drugaricu iz novog ugla Samo su se igrale?

Dnevnik 06.10.2023
Policiji u Novom Sadu prijavljen je slučaj navodnog vršnjačkog nasilja u kojem je jedna devojčica (13) navodno ubola kuhinjskim nožem drugu u grudi. "Slučaj je prijavljen od strane majke devojčice koja je napadnuta. Reč je o drugaricama koje su se… »
Užas u Novom Sadu Devojčica (13) nožem ubola drugaricu u grudi; Napala iz čista mira

Užas u Novom Sadu Devojčica (13) nožem ubola drugaricu u grudi; Napala iz čista mira

Dnevnik 06.10.2023
U Novom Sadu, devojčica (13) godina izvadila je nož i ubola drugaricu u grudi. "Izvadila je nož i ubola moju ćerku u grudi. Dete koje je pre tri nedelje bilo kod nas kući, dete kod kojeg je moja ćerka spavala. Bez ikakvog razloga, povoda. Kada je… »
Ovo je istina o navodnom vršnjačkom nasilju u Novom Sadu: Devojčice (13) se igrale s nožem, jedna posečena

Ovo je istina o navodnom vršnjačkom nasilju u Novom Sadu: Devojčice (13) se igrale s nožem, jedna posečena

Telegraf 06.10.2023
Devojčica ima posekotinu milimetar, dva, sve je primećeno kada je došla kući, majica joj je bila pocepana malo napred, kao secnuta i ispod je bila ta mala kao posekotina. Policiji u Novom Sadu prijavljen je slučaj navodnog vršnjačkog nasilja u… »
Devojčica (13) ubola drugaricu nožem u grudi! Užas u Novom Sadu, majka žrtve prestravljena: Sagnula se po telefon, pa je iz…

Devojčica (13) ubola drugaricu nožem u grudi! Užas u Novom Sadu, majka žrtve prestravljena: Sagnula se po telefon, pa je iz…

Blic 06.10.2023
"Izvadila je nož i ubola moju ćerku u grudi. Dete koje je pre tri nedelje bilo kod nas kući, dete kod kojeg je moja ćerka spavala. Bez ikakvog razloga, povoda. Kada je moja ćerka pitala odakle joj nož, rekla je da ga je čitavog dana nosila sa sobom… »
Devojčica (13) ubola drugaricu nožem u grudi! Užas u Novom Sadu, majka žrtve prestravljena: Sagnula se po telefon, pa je iz…

Devojčica (13) ubola drugaricu nožem u grudi! Užas u Novom Sadu, majka žrtve prestravljena: Sagnula se po telefon, pa je iz…

Blic 06.10.2023
"Izvadila je nož i ubola moju ćerku u grudi. Dete koje je pre tri nedelje bilo kod nas kući, dete kod kojeg je moja ćerka spavala. Bez ikakvog razloga, povoda. Kada je moja ćerka pitala odakle joj nož, rekla je da ga je čitavog dana nosila sa sobom… »
Drugarica iz čista mira ubola devojčicu nožem u grudi Užas u Novom Sadu: "To je dete koje je pre 3 nedelje bilo kod nas…

Drugarica iz čista mira ubola devojčicu nožem u grudi Užas u Novom Sadu: "To je dete koje je pre 3 nedelje bilo kod nas…

Kurir 06.10.2023
"Izvadila je nož i ubola moju ćerku u grudi. Dete koje je pre tri nedelje bilo kod nas kući, dete kod kojeg je moja ćerka spavala. Bez ikakvog razloga, povoda. Kada je moja ćerka pitala odakle joj nož, rekla je da ga je čitavog dana nosila sa sobom… »
Devojčica ubola drugaricu nožem u grudi u novom sadu?! Strašna ispovest majke - "smejala se, imaju samo 13 godina"

Devojčica ubola drugaricu nožem u grudi u novom sadu?! Strašna ispovest majke - "smejala se, imaju samo 13 godina"

Mondo 06.10.2023
Potresna priča Novosađanke čiju je 13-godišnju ćerku nožem napala školska drugarica. Potresna priča Novosađanke čiju je 13-godišnju ćerku nožem napala školska drugarica. "Izvadila je nož i ubola moju ćerku u grudi. Dete koje je pre tri… »

Vesti dana »