Povezane vesti

Jakšić: Zapad ne želi da satera Vučića u ćošak i ostavlja mu sužen manevarski prostor

Jakšić: Zapad ne želi da satera Vučića u ćošak i ostavlja mu sužen manevarski prostor

Glas Amerike 06.10.2023
BEOGRAD — Samit Evropske političke zajednice u Granadi nije doneo ništa novo kada su u pitanju uzavreli odnosi između Beograda i Prištine. Ostaće upamćen po zvezdici uz tablu Kosova koju je istakla Španija kao domaćin ovog skupa, s obzirom da ne… »
Površno prihvaćena mogućnost proširenja EU-a na samitu u Granadi

Površno prihvaćena mogućnost proširenja EU-a na samitu u Granadi

Al Jazeera 06.10.2023
Na samitu Evropske političke zajednice u španskom gradu Granadi razgovara se, između ostalog, o proširenju Evropske unije i načinima za izbjegavanje još jedne migrantske krize. Učestvuju sve članice kao i predstavnici zemalja koje nisu u Evropskoj… »
Vučić: Borićemo se za svoju zemlju svom snagom(VIDEO)

Vučić: Borićemo se za svoju zemlju svom snagom(VIDEO)

RTV 06.10.2023
GRANADA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da je tokom brojnih susreta i bilateralnih sastanaka sa evropskim liderima u Granadi razgovarao o situaciji na Kosovu i Metohiji, ali i o mnogim drugim temama. "Moj posao je da objasnim pozicije… »
Vučić: Borićemo se za svoju zemlju svom snagom

Vučić: Borićemo se za svoju zemlju svom snagom

RTS 06.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da je tokom brojnih susreta i bilateralnih sastanaka sa evropskim liderima u Granadi razgovarao o situaciji na Kosovu i Metohiji, ali i o mnogim drugim temama. "Moj posao je da objasnim pozicije Srbije, što… »
Predsednik Srbije: U Granadi sam sa liderima pričao o Kosovu

Predsednik Srbije: U Granadi sam sa liderima pričao o Kosovu

Danas 06.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom brojnih susreta i bilateralnih sastanaka sa evropskim liderima u Granadi razgovarao o situaciji na Kosovu i Metohiji, ali i o drugim temama. Vučić je na svom Instagram profilu napisao da… »
Vučić: Tokom brojnih susreta sa evropskim liderima o situaciji na KiM

Vučić: Tokom brojnih susreta sa evropskim liderima o situaciji na KiM

Euronews 06.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da je tokom brojnih susreta i bilateralnih sastanaka sa evropskim liderima u Granadi razgovarao o situaciji na Kosovu i Metohiji, ali i o mnogim drugim temama. "Moj posao je da objasnim pozicije Srbije, što… »
Čelnici EU na samitu u Granadi o migracijama i proširenju

Čelnici EU na samitu u Granadi o migracijama i proširenju

Al Jazeera 06.10.2023
Na sastanku u Granadi čelnici će također raspravljati o strateškom putu za EU nakon godina raznih kriza, od pandemije COVID-19, preko ruskog rata u Ukrajini, do energetske krize i drugih izazova. Čelnici 27 zemalja članica Evropske unije sastaju se… »
Lideri EU danas na samitu u Granadi o pitanjima migracije i proširenju

Lideri EU danas na samitu u Granadi o pitanjima migracije i proširenju

Euronews 06.10.2023
Lideri 27 zemalja članica EU nastavljaju danas samit u Španiji kako bi pronašli način da izbegnu novu migracioni krizu i razgovarali o dugoročnom egzistencijalnom izazovu proširenja. Italija i Španija izrazile su zabrinutost zbog povećanja broja… »

Vesti dana »