Povezane vesti

Embid: Mnogo volim Kamerun, ali igraću za Ameriku

Embid: Mnogo volim Kamerun, ali igraću za Ameriku

Politika 06.10.2023
Košarkaš Filadelfije Džoel Embid izjavio je da je zadovoljan odlukom da zaigra za reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država, pošto mu je cilj da učestvuje na Olimpijskim igrama. Embid je imao mogućnost da igra i za Kamerun i Francusku, ali se na… »
Embid: Zadovoljan sam odlukom, želim da igram na Olimpijskim igrama

Embid: Zadovoljan sam odlukom, želim da igram na Olimpijskim igrama

Sportski žurnal 06.10.2023
Embid je imao mogućnost da igra i za Kamerun i Francusku, ali se na kraju odlučio za selekciju SAD. Centar Filadelfije Džoel Embid izjavio je da je zadovoljan odlukom da zaigra za reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država, pošto mu je cilj da… »
Džoel Embid objasnio odluku da bude amerikanac! Htele ga 3 reprezentacije - evo šta je prelomilo!

Džoel Embid objasnio odluku da bude amerikanac! Htele ga 3 reprezentacije - evo šta je prelomilo!

Mondo 06.10.2023
Jedan od najboljih košarkaša na svetu Džoel Embid izabrao SAD zbog Olimpijskih igara, iako i Francuska učestvuje na njima! Jedan od najboljih košarkaša na svetu Džoel Embid izabrao SAD zbog Olimpijskih igara, iako i Francuska učestvuje na njima… »
Košarkaš Filadelfije Embid rešio da igra za amere Zadovoljan sam odlukom, želim da igram na Olimpijadi

Košarkaš Filadelfije Embid rešio da igra za amere Zadovoljan sam odlukom, želim da igram na Olimpijadi

Dnevnik 06.10.2023
FILADELFIJA: Košarkaš Filadelfije Džoel Embid izjavio je da je zadovoljan odlukom da zaigra za reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država, pošto mu je cilj da učestvuje na Olimpijskim igrama. Embid je imao mogućnost da igra i za Kamerun i… »
Embid otvorio dušu: Razljutio Kamerunce i Francuze, pa poručio ovo...

Embid otvorio dušu: Razljutio Kamerunce i Francuze, pa poručio ovo...

Večernje novosti 06.10.2023
Košarkaš Filadelfije Džoel Embid izjavio je da je zadovoljan odlukom da zaigra za reprezentaciju Sjedinjenih Američkih Država, pošto mu je cilj da učestvuje na Olimpijskim igrama. FOTO: Tanjug/AP Embid je imao mogućnost da igra i za Kamerun i… »
Batum o Embidu i SAD: Doneo je najbolju moguću odluku

Batum o Embidu i SAD: Doneo je najbolju moguću odluku

Sport klub 06.10.2023
Francuski košarkaš Nikolas Batum smatra da je centar Filadelfija Seventisiksersa Džoel Embid dobro izabrao kada se odlučio da na Olimpijskim Igrama u Parizu igra za selekciju Sjedinjenih Američkih Država, a ne za Francusku. Batum je bio deo… »
Embid se oglasio i obrazložio zašto se odlučio za Amerikance

Embid se oglasio i obrazložio zašto se odlučio za Amerikance

Sportske.net 06.10.2023
Francuzi su ga čekali dve godine, nadali se da će sa njim u timu napasti zlato na Olimpijskim igrama u Parizu, ali je Džoel Embid, centar Filadelfije kamerunskog porekla, sinoć odlučio da brani boje selekcije SAD-a. Embid je otkrio i zbog čega se… »
Embid obrazložio zašto je odabrao da igra za SAD

Embid obrazložio zašto je odabrao da igra za SAD

Sport klub 06.10.2023
Centar Filadelfija Seventisikersa Džoel Embid kaže da je zbog porodice doneo odluku da nastupa za reprezentaciju SAD. U igri su još bili Francuska i njegov rodni Kamerun. „Bilo je teško, dopadale su mi se sve tri opcije. Sa svojom domovinom… »

Vesti dana »