Povezane vesti

"Neko krišom pije alkohol u kući": Šok objava Ane Nikolić, pevačica ovako zbija šale na svoj račun (foto)

"Neko krišom pije alkohol u kući": Šok objava Ane Nikolić, pevačica ovako zbija šale na svoj račun (foto)

Blic 06.10.2023
Pevačica Ana Nikolić je u poslednje vreme u žiži interesovanja javnosti zbog skandala koje niže, a poslednjih dana je u više navrata potkačila bivšeg partnera Stefana Đurića Rastu. Pevačica je često na meti prozivki zbog alkohola i izdanjima u… »
„Dužan mi je, zabranila sam mu da me spominje“: Ana Nikolić „potkačila“ Rastu, pa isprozivala i njegov film

„Dužan mi je, zabranila sam mu da me spominje“: Ana Nikolić „potkačila“ Rastu, pa isprozivala i njegov film

Nova 06.10.2023
Pevačica Ana Nikolić, koja je u poslednje vreme u žiži interesovanja javnosti zbog skandala koje niže, pojavila se večeras u javnosti i odmah potkačila bivšeg muža Stefana Đurića Rastu. Ona se osvrnula na Rastin film i otkrila zašto se ne… »
"Neko krišom pije alkohol, svi sumnjaju na..." Šok objava Ane Nikolić, samo ona može tako nešto da uradi (foto)

"Neko krišom pije alkohol, svi sumnjaju na..." Šok objava Ane Nikolić, samo ona može tako nešto da uradi (foto)

Kurir 06.10.2023
Pevačica Ana Nikolić često je na meti kritika zbog svog ponašanja u javnosti, a mnogi to pripisuju i alkoholu. Nikolićeva, iako ne voli mnogo da priča o tome, voli da se šali na svoj račun i svom pijanstvu. Tako je na svom Instagram storiju… »
(Video) "zato mu je film prošao kako je prošao": Ana Nikolić provocira Rastu! Tvrdi da joj je dužan: "Zaslužujem sumu…

(Video) "zato mu je film prošao kako je prošao": Ana Nikolić provocira Rastu! Tvrdi da joj je dužan: "Zaslužujem sumu…

Blic 05.10.2023
Pevačica Ana Nikolić, koja je u poslednje vreme u žiži interesovanja javnosti zbog skandala koje niže, pojavila se večeras u javnosti i odmah potkačila bivšeg muža Stefana Đurića Rastu i njegov film, a onda i navela da zaslužuje ogromne sume… »

Vesti dana »