Povezane vesti

"Razdvajaju spajića i javno ističu veze sa ovim državama" Savić o politici u CG: Dva poslanika su već isključena! (video)

"Razdvajaju spajića i javno ističu veze sa ovim državama" Savić o politici u CG: Dva poslanika su već isključena! (video)

Kurir 06.10.2023
Formiranje 44. Vlade Crne Gore izgleda dalje nego pre početka pregovora. Mandatar Milojko Spajić tvrdio je da ima većinu, koja je ipak od početka bila nesigurna, a nakon poigravanja sa podršakom od poslanika koji je bio na iszbornoj listi… »
"Poslanik Crne Gore drži prekrštene ruke u obliku obeležja velike Albanije?" Savić o politici u CG: Ovo je jedino rešenje!

"Poslanik Crne Gore drži prekrštene ruke u obliku obeležja velike Albanije?" Savić o politici u CG: Ovo je jedino rešenje!

Kurir 06.10.2023
Formiranje 44. Vlade Crne Gore izgleda dalje nego pre početka pregovora. Mandatar Milojko Spajić tvrdio je da ima većinu, koja je ipak od početka bila nesigurna, a nakon poigravanja sa podršakom od poslanika koji je bio na iszbornoj listi… »
Pregovori o formiranju crnogorske vlade zapali u ćorsokak

Pregovori o formiranju crnogorske vlade zapali u ćorsokak

Politika 06.10.2023
PODGORICA - Gotovo četiri meseca od izbora u Crnoj Gori, lider Pokreta Evropa sad (PES) i mandatar Milojko Spajić ima tek nešto više od mesec dana do isteka roka za formiranje nove Vlade, a pregovori su opet zapali u ćorsokak. pregovori su zapali u… »
Pejović: Neću vratiti mandat, nije mi Spajić dao mandat već građani

Pejović: Neću vratiti mandat, nije mi Spajić dao mandat već građani

Politika 06.10.2023
PODGORICA - Poslanica Jevrosima Pejović, koja je na parlamentarnim izborima 11. juna bila na listi Pokreta Evropa sad (PES), a pre dva dana je isključena iz te partije, izjavila je da neće vratiti mandat i da će u parlamentu nastupati kao samostalni… »
Pejović: Neću vratiti mandat PES-u - mandat mi dali građani a ne Spajić

Pejović: Neću vratiti mandat PES-u - mandat mi dali građani a ne Spajić

RTV 06.10.2023
PODGORICA - Jevrosima Pejović, koja je na parlamentarnim izborima 11. juna bila na listi Pokreta Evropa sad (PES), a pre dva dana je isključena iz te partije, izjavila je da neće vratiti mandat i da će u parlamentu nastupati kao samostalni poslanik… »

Vesti dana »