Povezane vesti

Naš reper otvorio profil na sajtu za odrasle: "Vole me i žene i muškarci", priznao šta mu devojke pišu

Naš reper otvorio profil na sajtu za odrasle: "Vole me i žene i muškarci", priznao šta mu devojke pišu

Blic 06.10.2023
Popularni domaći reper Marko Milivojev, poznatiji kao Mili, šokirao je javnost kada je muzičku karijeru, čini se, ostavio po strani i otvorio profil na sajtu za odrasle. Mili se našao u žiži javnosti kada je imao javnu svađu sa kolegom Devitom, a… »
Srpski reper na sajtu za odrasle! Skida se za pare i prima nepristojne poruke - "Vole me i žene i muškarci"

Srpski reper na sajtu za odrasle! Skida se za pare i prima nepristojne poruke - "Vole me i žene i muškarci"

Mondo 06.10.2023
Reper Marko Milivojev Mili priznao je da je aktivan na platformi "Onlyfans". Reper Marko Milivojev Mili priznao je da je aktivan na platformi "Onlyfans". Srpski reper Marko Milivojev, poznatiji kao Mili, priznao je da je korisnik " Onlyfans" platforme za… »
Prepucavao se sa Devitom, pa otvorio Onli fans! Omladina ludi za njim, a on se skida za pare: "Vole me i žene i muškarci"

Prepucavao se sa Devitom, pa otvorio Onli fans! Omladina ludi za njim, a on se skida za pare: "Vole me i žene i muškarci"

Kurir 06.10.2023
Reper Marko Milivojev omladini poznatiji kao Mili, pre par meseci se našao u žiži interesovanja zbog svađe sa kolegom Devitom, a onda je usledio još veći šok kada je otkrio da je otvorio profil na platofrmi za odrasle Onli fans. - Imam, ali nisam… »

Vesti dana »