Povezane vesti

"Unuk se družio sa dečakom koji ga je ubio iako smo mu branili": Ispovest dede ubijenog Andreja iz Niške Banje

"Unuk se družio sa dečakom koji ga je ubio iako smo mu branili": Ispovest dede ubijenog Andreja iz Niške Banje

Telegraf 06.10.2023
"Uvek je sa sobom nosio nož, zvezdu ili šrafciger. Crtao je satanističke simbole mrtvačke glave, zvezde, našli su te simbole i kod njih kod kuće i u dvorištu škole", kazao je Staniša. "Moj unuk se družio sa dečakom koji ga je ubio, ali smo se… »
Ovo je danas najtužnija slika u Srbiji: Osmeh ubijenog dečaka Andreja i plamen sveća koje neutešno gore

Ovo je danas najtužnija slika u Srbiji: Osmeh ubijenog dečaka Andreja i plamen sveća koje neutešno gore

Telegraf 06.10.2023
Deda Staniša je kazao da se čitava porodica protivila da se Andrej druži sa M.M. jer je dečak bio mračan i čudan. Dečaka Andreja S. (13) iz Niške Banje pretukao je i zaklao drug iz škole. Telo mališana nađeno je juče oko 11 sati u potkrovlju… »
"To dete je mračan tip, neobjašnjivo se ponašao" Deda preminulog dečaka o tragediji - "Primetio sam znake na kući pored"

"To dete je mračan tip, neobjašnjivo se ponašao" Deda preminulog dečaka o tragediji - "Primetio sam znake na kući pored"

Mondo 06.10.2023
Deda ubijenog dečaka (13) u Niškoj Banji je otkrio sve što zna o dečaku koji je ubio njegovog unuka. Deda ubijenog dečaka (13) u Niškoj Banji je otkrio sve što zna o dečaku koji je ubio njegovog unuka. Deda ubijenog dečaka (13) u Niškoj Banji je… »
Drug kome je oduzeo život bio mu jedini izlaz u svet?! Deda tvrdi da je osumnjičeni za ubistvo komunicirao samo sa njegovim…

Drug kome je oduzeo život bio mu jedini izlaz u svet?! Deda tvrdi da je osumnjičeni za ubistvo komunicirao samo sa njegovim…

Kurir 06.10.2023
Još jedan nezamislivi zločin desio se u Srbiji. Dečak od 13 godina sumnjiči se da je nožem ubio svog vršnjaka, druga s kojim je išao u isti razred. Strašan zločin se dogodio u Niškoj banji, u potkrovlju kuće maloletnika za kog se sumnja da je… »
Maloletnici ubice: Kako je došlo do toga da deca potežu za oružjem i ubijaju!?

Maloletnici ubice: Kako je došlo do toga da deca potežu za oružjem i ubijaju!?

Mondo 06.10.2023
Još jedan nezamislivi zločin desio se u Srbiji. Dečak od 13 godina sumnjiči se da je nožem ubio svog vršnjaka, druga s kojim je išao u isti razred. Još jedan nezamislivi zločin desio se u Srbiji. Dečak od 13 godina sumnjiči se da je nožem ubio… »
Maloletnici ubice: Kako je došlo do toga da deca potežu za oružjem i ubijaju!?

Maloletnici ubice: Kako je došlo do toga da deca potežu za oružjem i ubijaju!?

Kurir 06.10.2023
Još jedan nezamislivi zločin desio se u Srbiji. Dečak od 13 godina sumnjiči se da je nožem ubio svog vršnjaka, druga s kojim je išao u isti razred. Strašan zločin se dogodio u Niškoj banji, u potkrovlju kuće maloletnika za kog se sumnja da je… »
VJT još rasvetljava ubistvo dečaka u Niškoj Banji, ne zna se gde je vršnjak koji se dovodi u vezu sa smrću

VJT još rasvetljava ubistvo dečaka u Niškoj Banji, ne zna se gde je vršnjak koji se dovodi u vezu sa smrću

Danas 06.10.2023
Više javno tužilaštvo u Nišu saopštilo je danas da je “ toku preduzimanje svih radnji na prikupljanju dokaza radi rasvetljavanja okolnosti” pod kojima je u Niškoj Banji usmrćen dečak A. S, star 13 godina. VJT je navelo da je juče obavešteno… »
"Branili smo im da se druže, jer je taj mali problematičan": Tuga u porodici ubijenog Andreja (13) iz Niške Banje: "Moj unuk…

"Branili smo im da se druže, jer je taj mali problematičan": Tuga u porodici ubijenog Andreja (13) iz Niške Banje: "Moj unuk…

Blic 06.10.2023
"Čitao je satanističke knjige, brošure, crtao je mrtvačke glave. Branili smo Andreju da se druži sa tim drugom jer je veoma problematičan." Ovim rečima počinje ispovest Staniša Simić, deda dečaka Andreja Simića (13) koji je juče pronađen… »
Otkriveno gde je dečak ubica iz Niške Banje: Nakon što je ubio druga prevezen za Beograd

Otkriveno gde je dečak ubica iz Niške Banje: Nakon što je ubio druga prevezen za Beograd

Blic 06.10.2023
Dečak M.M. (13) koji je osumnjičen za ubistvo vršnjaka Andreja Simića iz Niške Banje nalazi se na Klinici za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu u Beogradu. Tokom jučerašnjeg dana transportovan je iz Niša za Beograd. Istragu vodi Više… »
Ovo je tavan na kom su našli telo dečaka (13) u Niškoj Banji Njegov deda izneo jezive tvrdnje: "Uočio sam satanističke…

Ovo je tavan na kom su našli telo dečaka (13) u Niškoj Banji Njegov deda izneo jezive tvrdnje: "Uočio sam satanističke…

Kurir 06.10.2023
Niška Banja juče je zavijena u crno, kada je trinaestogodišnji dečak nastradao. Naime, dečak (13) ubijen je u tuči maloletnih osoba. On je imao posekotinu po vratu, a telo je nađeno u impovizovanoj teretani u potkrovlju kuće u Niškoj Banji. Ovako… »
Dečaka iz niške banje čeka isti scenario kao dečaka-ubicu iz "ribnikara": Iz niške bolnice prebačen na psihijatriju u…

Dečaka iz niške banje čeka isti scenario kao dečaka-ubicu iz "ribnikara": Iz niške bolnice prebačen na psihijatriju u…

Kurir 06.10.2023
Dečak (13) koji je juče u Niškoj banji ubio najboljeg druga, sinoć je prebačen na psihijatrijsku kliniku u Beogradu, potvrđeno je za Kurir. Podsetimo, od 3. maja, kada je u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro vršnjaka i radnika… »
Otkrivamo gde se nalazi dečak koji je osumnjičen da je ubio druga (13) u Niškoj Banji

Otkrivamo gde se nalazi dečak koji je osumnjičen da je ubio druga (13) u Niškoj Banji

Telegraf 06.10.2023
Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Nišu. Dečak M.M. (13) koji je osumnjičen za ubistvo vršnjaka A.S. iz Niške Banje nalazi se na Klinici za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu u Beogradu, saznaje "Telegraf.rs" iz izvora bliskog… »
„Uvek je sa sobom nosio nož ili šrafciger, škola je najveći propust napravila“: Neutešan deda ubijenog dečaka iz…

„Uvek je sa sobom nosio nož ili šrafciger, škola je najveći propust napravila“: Neutešan deda ubijenog dečaka iz…

Nova 06.10.2023
„Moj unuk se družio sa dečakom koji ga je ubio, ali smo se mi protivili tome. Govorili smo mu da se ne druži sa njim i on se u proteklih godinu dana distancirao od njega, možda ga je zato ubio. Ne znamo. Znamo da ga je juče ujutru pozvao telefon i… »
Deda ubijenog dečaka (13): Pokušali smo da ga odvojimo od njega, moj unuk ga je uključio i u košarkaški klub - to dete je…

Deda ubijenog dečaka (13): Pokušali smo da ga odvojimo od njega, moj unuk ga je uključio i u košarkaški klub - to dete je…

Kurir 06.10.2023
U kući dečaka (13) ubijenog u Niškoj Banji danas su potresne scene. Skrhani otac, prijatelji, sveće i slike na stolu u dvorištu, a prijatelji i komšije dolaze da izjave saučešće. Deda ubijenog dečaka (13) iz Niške Banje ispričao je da se… »
Deda ubijenog dečaka: M.M. je bio mračno dete, ali mu je unuk poklanjao drugarsku pažnju

Deda ubijenog dečaka: M.M. je bio mračno dete, ali mu je unuk poklanjao drugarsku pažnju

Niške vesti 06.10.2023
On je kazao da je dečakov telefon uzela policija i da će se sisgurno saznati šta su razgovarali pre nego što je otišao u kuću M.M. Staniša je kazao da se čitava porodica protivila da se Andrej druži sa M.M. jer je dečak bio mračan i čudan… »

Vesti dana »