Povezane vesti

"Nagovorila je ćerku da rodi moje dete zbog novca": Asmin otkrio šokantne detalje o Anelinoj porodici: "Bio sam im pokretni…

"Nagovorila je ćerku da rodi moje dete zbog novca": Asmin otkrio šokantne detalje o Anelinoj porodici: "Bio sam im pokretni…

Blic 06.10.2023
Majka Aneli Ahmić danas je prvi put javno govorila o skandalima svoje ćerke, kada je spomenula i bivšeg zeta, Asmina Durdžića. Tim povodom oglasio se i on i izneo do sada nepoznate detalje. Naime, nakon spekulacija sa Asmin Aneli nije davao novac za… »
"Terala je da rodi da bi imala lagodan život pored mene" Asmin uzvraća udarac Anelinoj majci! Otkrio sve o čemu se ćutalo

"Terala je da rodi da bi imala lagodan život pored mene" Asmin uzvraća udarac Anelinoj majci! Otkrio sve o čemu se ćutalo

Kurir 06.10.2023
Majka Aneli Ahmić danas je prvi put javno govorila o skandalima svoje ćerke, kada je spomenula i bivšeg zeta, Asmina Durdžića. Tim povodom oglasio se i on i izneo do sada nepoznate detalje. Nakon spekulacija sa Asmin Aneli nije davao novac za dete… »
"Istina je da je bila na robiji": Anelina majka o ćerkinoj prostituciji, pa otkrila šok detalje: "Asmin je bio da vidi…

"Istina je da je bila na robiji": Anelina majka o ćerkinoj prostituciji, pa otkrila šok detalje: "Asmin je bio da vidi…

Blic 06.10.2023
Majka Aneli Ahmi oglasila se i ispričala sve o ćerkinom učešću u rijaliti, ali i o bivšem zetu Asminu Durdžiću. - Loše se osećam. Anelin bivši muž potplaćuje druge da loše pričaju o njoj. Nije bila prostituka, a da je istina što se priča… »
"Bila je na robiji, Asmin je kriv za sve: Prvo oglašavanje Aneline majke, progovorila o prostituciji, a evo šta je rekla o…

"Bila je na robiji, Asmin je kriv za sve: Prvo oglašavanje Aneline majke, progovorila o prostituciji, a evo šta je rekla o…

Kurir 06.10.2023
Aneli Ahmić po prvi put se oglasila i ispričala sve o ćerkinom učešću u rijaliti, ali i o bivšem zetu Asminu. Ona je otkrila kako se oseća zbog svega kroz šta joj ćerka prolazi - Loše se osećam. Anelin bivši muž potplaćuje druge da loše… »

Vesti dana »