Povezane vesti

Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji

Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji

Insajder 06.10.2023
Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je danas da se njegova zemlja protivi uvođenju sankcija Srbiji i istakao da sankcije ne doprinose rešavanju krize. "Mi se obično protivimo sankcijama, jer ako pogledate unazad, nećete naći… »
Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji

Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji

Politika 06.10.2023
TIRANA – Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je danas da se njegova zemlja protivi uvođenju sankcija Srbiji i istakao da sankcije ne doprinose rešavanju krize. Mi se obično protivimo sankcijama, jer ako pogledate unazad, nećete… »
Sijarto: Mađarska se protivi sankcijama Srbiji

Sijarto: Mađarska se protivi sankcijama Srbiji

Danas 06.10.2023
Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je da je njegova zemlja protiv uvođenja sankcija Srbiji i da ne podržava sankcije, jer ne smatra to sredstvom za rešavanje kriza, prenosi danas Kosovo onlajn. Mi se obično protivimo sankcijama… »
Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji, one ne doprinose rešavanju krize

Sijarto: Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji, one ne doprinose rešavanju krize

Euronews 06.10.2023
Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je da se njegova zemlja protivi uvođenju sankcija Srbiji i istakao da sankcije ne doprinose rešavanju krize. "Mi se obično protivimo sankcijama, jer ako pogledate unazad, nećete naći nijedan… »
Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji „Tako se ne rešava kriza”

Mađarska protiv uvođenja sankcija Srbiji „Tako se ne rešava kriza”

Dnevnik 06.10.2023
TIRANA: Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto izjavio je danas da se njegova zemlja protivi uvođenju sankcija Srbiji i istakao da sankcije ne doprinose rešavanju krize. "Mi se obično protivimo sankcijama, jer ako pogledate unazad, nećete… »

Vesti dana »