Povezane vesti

"Šta bi bilo tek da sam ga: Razvela?" Pevačica čeka dete sa tri decenije starijim kompozitorom, zbog braka sa njim je…

"Šta bi bilo tek da sam ga: Razvela?" Pevačica čeka dete sa tri decenije starijim kompozitorom, zbog braka sa njim je…

Blic 06.10.2023
Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da je u drugom stanju sa 30 godina starijim kompozitorom Stevom Simeunovićem. Oni uživaju u skladnom braku, a o njihovom odnosu neretko se polemiše zbog razlike u godinama. Nedavno je pevačica zbog fotografije… »
"Šta bi bilo tek da sam ga razvela?" Pevačica čeka dete sa 30 godina starijim kompozirom, a zbog braka sa njim svi je…

"Šta bi bilo tek da sam ga razvela?" Pevačica čeka dete sa 30 godina starijim kompozirom, a zbog braka sa njim svi je…

Kurir 06.10.2023
Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da je u drugom stanju sa 30 godina starijim kompozitorom Stevom Simeunovićem. Oni uživaju u skladnom braku, a o njihovom odnosu neretko se polemiše zbog razlike u godinama. Nedavno je pevačica zbog fotografije… »
Pevačica trudna sa 30 godina starijim kompozitorom! Potvrdila srećne vesti: "Hvala Gospodu Bogu!" Ovo su detalji

Pevačica trudna sa 30 godina starijim kompozitorom! Potvrdila srećne vesti: "Hvala Gospodu Bogu!" Ovo su detalji

Kurir 06.10.2023
Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da je u drugom stanju nakon pet godina braka sa kompozitorom Stevom Simeunovićem. Njihov brak od samog početka privlačio je mnogo pažne zbog velike razlike u godinama. Naime, Steva je čak 30 godina stariji od… »
Pevačica potvrdila da je trudna s 30 godina starijim kompozitorom: Sve stiže - "Još sam i u Jerusalim otišla!"

Pevačica potvrdila da je trudna s 30 godina starijim kompozitorom: Sve stiže - "Još sam i u Jerusalim otišla!"

Mondo 06.10.2023
Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da je u drugom stanju nakon pet godina braka sa kompozitorom Stevom Simeunovićem. Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da je u drugom stanju nakon pet godina braka sa kompozitorom Stevom Simeunovićem… »
Pevačica čeka dete sa 30 godina starijim kompozitorom: Potvrdila vest o trudnoći: "Drugi sam mesec, imam mučnine"

Pevačica čeka dete sa 30 godina starijim kompozitorom: Potvrdila vest o trudnoći: "Drugi sam mesec, imam mučnine"

Blic 06.10.2023
Pevačica Zorana Simeunović potvrdila je da čeka dete sa kompozitorom Stevom Simeunovićem, sa kojim je pet godina u braku. Njihov odnos od samog početka privlačio je mnogo pažnje zbog velike razlike u godinama. Naime, Steva je 30 godina stariji od… »

Vesti dana »