Povezane vesti

Pankov: Legija, Varšava i ja delimo iste vrednosti

Pankov: Legija, Varšava i ja delimo iste vrednosti

Politika 07.10.2023
VARŠAVA – Srpski fudbaler Radovan Pankov zahvalio se danas, posle puštanja iz pritvora, svom klubu, Legiji iz Varšave i premijeru Poljske, poručivši da sa klubom za koji igra deli iste vrednosti - čast, dostojanstvo, ponos i porodicu. „Želim da… »
Pankov: Legija, Varšava i ja delimo iste vrednosti

Pankov: Legija, Varšava i ja delimo iste vrednosti

Sportski žurnal 07.10.2023
Sve do juče imao sam jednu kuću, onu u Srbiji, ali od sad smatram Varšavu i Poljsku mojim drugim domom. Srpski fudbaler Radovan Pankov zahvalio se, posle puštanja iz pritvora, svom klubu, Legiji iz Varšave i premijeru Poljske, poručivši da sa… »
Zvanično saopštenje Radovana Pankova: ''Sada sam još srećniji što sam izabrao ovaj klub''

Zvanično saopštenje Radovana Pankova: ''Sada sam još srećniji što sam izabrao ovaj klub''

Sportske.net 07.10.2023
Vest koja je prethodnih dana šokirala fudbalsku Evropu bili su incidenti posle utakmice između AZ Alkmara i Legije, kada se obezbeđenje holandskog kluba sukobilo sa rukovodstvom i fudbalerima gostujućeg kluba. Najdeblji kraj su izvukli bivši fudbaler… »
Nemate dokaze: Mediji u Poljskoj brane Radovana Pankova

Nemate dokaze: Mediji u Poljskoj brane Radovana Pankova

Večernje novosti 07.10.2023
SVAŠTA smo videli na startu ove fudbalske sezone širom Evrope. Od groznih scena ubistva navijača AEK u Atini, pa sve do napda na igrače Poljske Legije pre tri noći posle meča Lige konferencije u Alkmaru. Foto: EPA Holandska policija i obezbeđenje… »
Oglasio se Pankov: Sad sam još srećniji što sam izabrao Legiju

Oglasio se Pankov: Sad sam još srećniji što sam izabrao Legiju

Danas 07.10.2023
Srpski fudbaler Radovan Pankov, koji je proveo noć u pritvoru zbog incidenta posle meča AZ Alkmara i Legije (1:0) u drugom kolu Lige konferencija, oglasio se saopštenjem po povratku u Varšavu. “Želim da se zahvalim svim Legionarima, ljudima iz… »
Ekskluzivno Oglasio se fudbaler Legije Radovan Pankov, evo šta je rekao nakon izlaska iz holandskog pritvora

Ekskluzivno Oglasio se fudbaler Legije Radovan Pankov, evo šta je rekao nakon izlaska iz holandskog pritvora

Dnevnik 07.10.2023
Nikako po dobrom neće pamtiti rođeni Novosađanin Radovan Pankov (28) gostovanje Legije iz Varšave, kluba za koji danas nastupa, gostovanje na Afas areni u holandskom gradu Alkmaru. Po završetku susreta 2. kola E grupe Lige konferencija između… »
Hitno se oglasio Radovan Pankov: Pušten iz pritvora, zbog njega reagovao i premijer države!

Hitno se oglasio Radovan Pankov: Pušten iz pritvora, zbog njega reagovao i premijer države!

Mondo 07.10.2023
Srpski defanzivac se oglasio zvaničnim saopštenjem nakon što je konačno stigao u Varšavu. Pušten je iz holandskog pritvora, a otkrio je da je čak i premijer morao da reaguje zbog celog slučaja. Srpski defanzivac se oglasio zvaničnim saopštenjem… »
Pankov se oglasio nakon torture u Holandiji: Bivši fudbaler Zvezde poručio ovo...

Pankov se oglasio nakon torture u Holandiji: Bivši fudbaler Zvezde poručio ovo...

Večernje novosti 07.10.2023
NAKON što je proveo noć u zatvoru, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, sada poljske Legije, Radovan Pankov, vratio se u Varšavu! Foto: EPA I odmah se obratio otvorenim pismom, pošto je iza rešetaka bio zbog navodnog sukoba sa članom obezbeđenja AZ… »
Oglasio se Pankov nakon noći provedene u pritvoru, zbog njega reagovao i premijer Poljske: „Nikada nećemo zaboraviti…“

Oglasio se Pankov nakon noći provedene u pritvoru, zbog njega reagovao i premijer Poljske: „Nikada nećemo zaboraviti…“

Nova 07.10.2023
Sada je sve jasno. Srpski fudbaler Radovan Pankov morao je da provede noć u pritvoru zbog incidenta nakon meča AZ Alkmara i Legije (1:0) posle drugog kola Lige konferencija. Usledio je pravi haos, a Pankov i njegov saigrač Žosue su se nakon velike… »
Oglasio se Pankov: Sada je Varšava moj drugi dom

Oglasio se Pankov: Sada je Varšava moj drugi dom

Sport klub 07.10.2023
Srpski fudbaler Radovan Pankov morao je da provede noć u pritvoru zbog incidenta nakon meča AZ Alkmara i Legije (1:0) posle drugog kola Lige konferencija. Nakon svega se oglasio saopštenjem. Nakon meča AZ Alkmara i Legije privedeni su Radovan Pankov i… »
Slabi dokazi protiv Pankova, UEFA analizira slučaj

Slabi dokazi protiv Pankova, UEFA analizira slučaj

Sport klub 07.10.2023
Poljska i u subotu bruji o slučaju hapšenja dvojice igrača Legije u Alkmaru. Nakon meča AZ Alkmara i Legije privedeni su Radovan Pankov i Žozue. Igrači su dan kasnije pušteni i izvedeni na saslušanje nakon čega su se vratili u Varšavu, a Poljaci… »
Za Holanđane nasilnik, za Poljake žrtva: Ko je Radovan Pankov, bivši igrač Zvezde koji je uhapšen posle meča Legije sa AZ…

Za Holanđane nasilnik, za Poljake žrtva: Ko je Radovan Pankov, bivši igrač Zvezde koji je uhapšen posle meča Legije sa AZ…

Danas 06.10.2023
Fudbaler varšavske Legije Radovan Pankov priveden je u četvrtak uveče u policijsku stanicu posle utakmice Lige konferencije u holandskom gradu Alkmaru pod optužbom da je napao radnika obezbeđenja na stadionu. Uz Pankova je u pritvoru završio i… »
Fudbal i nasilje: Pankov i drugi fudbaler poljske Legije pušteni iz pritvora, istraga u toku

Fudbal i nasilje: Pankov i drugi fudbaler poljske Legije pušteni iz pritvora, istraga u toku

Danas 06.10.2023
Dvojica fudbalera Legije iz Varšave uhapšena posle poraza u evropskoj Ligi konferencije na gostovanju holandskom AZ Alkmaru u četvrtak uveče puštena su iz pritvora, saopštio je poljski klub. Poljski premijer Mateuš Moravjecki naložio je „hitnu… »

Vesti dana »