Povezane vesti

"Ovo mi se još nije desilo..." Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu, pa ostala u čudu nakon poteza vlasnika

"Ovo mi se još nije desilo..." Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu, pa ostala u čudu nakon poteza vlasnika

Večernje novosti 07.10.2023
KORISNICA društvene mreže X (bivši Tviter), podelila je svoje neprijatno iskustvo prilikom rezervacije smeštaja u Beogradu. Foto V. S. - Rezervišem smeštaj u Beogradu preko Bukinga i vlasnik stana kreće da me muva preko poruka, baš onako… »
"Ovo mi se još nije desilo!" Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu, potez vlasnika stana zgranuo sve - to ima samo kod nas

"Ovo mi se još nije desilo!" Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu, potez vlasnika stana zgranuo sve - to ima samo kod nas

Kurir 07.10.2023
Korisnica društvene mreže X (bivši Twitter), podelila je svoje neprijatno iskustvo prilikom rezervacije smeštaja u Beogradu. - Rezervišem smeštaj u Beogradu preko Booking-a i vlasnik stana kreće da me muva preko poruka, baš onako neprijatno… -… »
"Ovo je bilo baš neprijatno...": Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu i desilo joj se nešto što nigde nije, ispostavilo…

"Ovo je bilo baš neprijatno...": Devojka rezervisala smeštaj u Beogradu i desilo joj se nešto što nigde nije, ispostavilo…

Blic 07.10.2023
Svaki odlazak u drugi grad stvori osećaj uzbuđenosti zbog upoznavanja nečeg novog. Ono što može da krene po zlu, kada rezervišemo smeštaj, osim da greškom poslodavca nije dostupan kada stignemo na mesto, može da bude i preterana sloboda… »

Vesti dana »