Povezane vesti

"Ona ide na patetiku, ali to ne osetim": Stanija udarila na Aneli nakon što je obavila razgovor sa njom: "Poremetila me je!"

"Ona ide na patetiku, ali to ne osetim": Stanija udarila na Aneli nakon što je obavila razgovor sa njom: "Poremetila me je!"

Blic 07.10.2023
Stanija Dobrojević je sinoć na kratko ušla u rijaliti "Elita", ne bi li se suočila sa Aneli Ahmić, koja ju je prošlog meseca optužila da joj je preotela muža Asmina Durdžića. Nakon što je imala burnu konverzaciju sa Aneli, Stanija Dobrojević… »
Nakon brutalnog suočavanja Aneli i stanije, oglasio se asmin: Ulazim u rijaliti pod uslovom da idem pravo na poligraf!

Nakon brutalnog suočavanja Aneli i stanije, oglasio se asmin: Ulazim u rijaliti pod uslovom da idem pravo na poligraf!

Kurir 07.10.2023
Stanija Dobrojević je sinoć na kratko ušla u rijaliti "Elita", ne bi li se suočila sa Aneli Ahmić, koja ju je prošlog meseca optužila da joj je preotela muža Asmina Durdžića. Asmin se sada oglasio i izneo svoju stranu priče posle njihovog… »
"Ulazim u Elitu, direkt na poligraf": Asmin se oglasio nakon suočavanja Stanije i Aneli: "Imam jedan uslov"

"Ulazim u Elitu, direkt na poligraf": Asmin se oglasio nakon suočavanja Stanije i Aneli: "Imam jedan uslov"

Blic 07.10.2023
Stanija Dobrojević je sinoć na kratko ušla u rijaliti "Elita", ne bi li se suočila sa Aneli Ahmić, koja ju je prošlog meseca optužila da joj je preotela muža Asmina Durdžića. Asmin se sad za "Blic" oglasio i izneo svoju stranu priče posle… »

Vesti dana »