Povezane vesti

Srbija bruji o spremačici iz škole zbog ovog poteza: Mreže se usijale - "Tako sam i ja, pa nisam dobila rešenje za stalno"…

Srbija bruji o spremačici iz škole zbog ovog poteza: Mreže se usijale - "Tako sam i ja, pa nisam dobila rešenje za stalno"…

Kurir 07.10.2023
One su sastavni deo svake škole. Školske higijeničarke, koje od milošte zovu i tetkice, obično su voljene od strane svih učenika. One su te koje vode računa o tome da đaci sede i uče u čistom okruženju. Naime, ovih dana svi u Srbiji pričaju o… »
"Ovo je jako opasno..." Higijeničarka beogradske škole htela da opere prozor sa spoljne strane, pa ugrozila svoju bezbednost…

"Ovo je jako opasno..." Higijeničarka beogradske škole htela da opere prozor sa spoljne strane, pa ugrozila svoju bezbednost…

Večernje novosti 07.10.2023
ŠKOLSKE higijeničarke, od milošte zvane tetkice, sastavni su deo svake škole i neretko jako voljene od strane učenika. Foto: Printskrin/TikTok Ovih dana Srbija priča o jednoj tetkici koja je, da bi očistila školu za đake, odlučila da ugrozi… »
Tetkica o kojoj ovih dana svi pričaju: Njen potez oduševio je i zabrinuo mnoge

Tetkica o kojoj ovih dana svi pričaju: Njen potez oduševio je i zabrinuo mnoge

Telegraf 07.10.2023
Žena je izašla na sims prozora, na drugom spratu i sa spoljne strane brisala prozore. Ovim potezom, ona je sebi ugrozila bezbednost, te ovim putem apelujemo na sve da ne rade ovakve stvari. Školske higijeničarke, od milošte zvane tetkice, sastavni su… »

Vesti dana »