Povezane vesti

"Da, ja sam žrtva prevare" Kačavenda progovorila o "pokojnom vereniku" i Milici Dabović, u sve umešana i Ana Ćurčić…

"Da, ja sam žrtva prevare" Kačavenda progovorila o "pokojnom vereniku" i Milici Dabović, u sve umešana i Ana Ćurčić…

Kurir 07.10.2023
Milena Kačavenda sinoć je odgovarala na ključna pitanja kako bi otkrila kako je sahranila verenika, ali i kakve veze sa celokupnom siutacijom ima bivša košarkašica, Milica Dabović. - D. T., koji se drugim ženama predstavlja kao V. R., a zapravo je… »
"Žrtva sam prevare": Milena Kačavenda o bivšem vereniku i Milici Dabović, za sve krivi jednu osobu: "Mislim da je umešana"

"Žrtva sam prevare": Milena Kačavenda o bivšem vereniku i Milici Dabović, za sve krivi jednu osobu: "Mislim da je umešana"

Blic 07.10.2023
Milena Kačavenda sinoć je odgovarala na ključna pitanja kako bi otkrila kako je sahranila verenika, ali i kakve veze sa celokupnom siutacijom ima bivša košarkašica, Milica Dabović. - David Tošić, koji se drugim ženama predstavlja kao Vuk Roten… »
Milena Kačavenda saznala da je njen vaskrsli verenik, otac deteta Milice Dabović!

Milena Kačavenda saznala da je njen vaskrsli verenik, otac deteta Milice Dabović!

Svet plus 07.10.2023
Učesnica rijalitija "Elita 7", Milena Kačavenda noćas je saznala da je njen vaskrsli verenik, zapravo otac deteta Milice Dabović! Evo kako je kuma reagovala na ovu priču... Darko Tanasijević razgovarao je sa Milenom Kačavendom, kako bi otkrila kako… »

Vesti dana »