Povezane vesti

VIDEO „Novak je najbolji svih vremena“: Kirjos zagrmeo, ali i detaljno pojasnio Tajsonu šta je Federer radio rivalima

VIDEO „Novak je najbolji svih vremena“: Kirjos zagrmeo, ali i detaljno pojasnio Tajsonu šta je Federer radio rivalima

Nova 07.10.2023
Nik Kirjos se nikada nije libio da kaže šta misli, koliko god da je to mišljenje nepopularno. To je učinilo da bude na strani Novaka Đokovića u čitavoj aferi „Australija“, a od tada su počeli da govore jedan o drugom sa mnogo poštovanja… »
''Najteže protiv federera, Novak najbolji svih vremena'' Nik Kirjos o velikoj trojci

''Najteže protiv federera, Novak najbolji svih vremena'' Nik Kirjos o velikoj trojci

Večernje novosti 07.10.2023
Nik Kirijos je gostovao u podkastu kod Majka Tajsona, te se tu dotakao teniske velike trojke. FOTO: Tanjug/AP Igrao je Australijanac protiv sve trojice tenisera iz velike trojke, a kako on kaže, najviše je voleo da igra protiv Nadala i protiv njega je… »
Kirjos: Na kraju, mislim da je Novak najbolji svih vremena

Kirjos: Na kraju, mislim da je Novak najbolji svih vremena

Sport klub 07.10.2023
Gostujući u podkastu Majka Tajsona, australijski teniser Nik Kirjos govorio je i o "velikoj trojci" tenisa. Iz te grupe – Novak Đoković, Rodžer Federer i Rafael Nadal, Kirjos kaže da mu je bilo najlakše da igra protiv Španca. „Sviđa mi se da… »

Vesti dana »