Povezane vesti

Buktinja na: Auto-putu Miloš Veliki Zapalilo se vozilo kod Ljiga, vatra guta sve (foto, video)

Buktinja na: Auto-putu Miloš Veliki Zapalilo se vozilo kod Ljiga, vatra guta sve (foto, video)

Blic 07.10.2023
Na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Beogradu i u blizini Ljig došlo je do saobraćajne nezgode kada se zapalilo putničko vozilo "fiat". - Plamen je gutao bukvalno sve. Mi smo prošli u suprotnom smeru, ali videli smo čoveka koji stoji u neposrednoj… »
Buktinja na auto-putu vatra guta sve: Zapalilo se vozilo fiat na Milošu Velikom kod Ljiga (foto)

Buktinja na auto-putu vatra guta sve: Zapalilo se vozilo fiat na Milošu Velikom kod Ljiga (foto)

Dnevnik 07.10.2023
Ljig: Na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Beogradu i u blizini Ljig došlo je do saobraćajne nezgode kada se zapalilo putničko vozilo Fiat. - Plamen je gutao bukvalno sve. Mi smo prošli u suprotnom smeru, ali videli smo čoveka koji stoji u… »
Buktinja Na auto-putu, vatra guta vozilo: "Fiat" u plamenu na Milošu Velikom kod Ljiga, prolaznici pomažu vozaču (video)

Buktinja Na auto-putu, vatra guta vozilo: "Fiat" u plamenu na Milošu Velikom kod Ljiga, prolaznici pomažu vozaču (video)

Kurir 07.10.2023
Ljig - Na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Beogradu i u blizini Ljig došlo je do saobraćajne nezgode kada se zapalilo putničko vozilo Fiat. - Plamen je gutao bukvalno sve. Mi smo prošli u suprotnom smeru, ali videli smo čoveka koji stoji u… »
Buktinja na auto-putu Miloš Veliki: Vozači snimili automobil u plamenu

Buktinja na auto-putu Miloš Veliki: Vozači snimili automobil u plamenu

Telegraf 07.10.2023
Zapalilo se vozilo fiat na Milošu Velikom kod Ljiga. Na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Beogradu i u blizini Ljiga došlo je do saobraćajne nezgode kada se zapalilo putničko vozilo Fiat. - Plamen je gutao bukvalno sve. Mi smo prošli u suprotnom… »

Vesti dana »