Povezane vesti

"Sto grama nedozvoljenih supstanci su našli u njoj" Asmin izneo šokantne tvrdnje o Aneli: Pala je na aerodromu u Španiji

"Sto grama nedozvoljenih supstanci su našli u njoj" Asmin izneo šokantne tvrdnje o Aneli: Pala je na aerodromu u Španiji

Kurir 08.10.2023
Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica "Elite" Aneli Ahmić u javnost iznela da joj je bivša zadrugarka preotela supruga Asmina Durdžića. Kako je klupko nakon toga počelo da se odmotava, u javnost je svaki dan krenuo da… »
"Zvao me je pre sat, vrištala sam" Stanija puca od besa, otkrila deo razgovora sa Asminom: Nek se tera sa celokupnom…

"Zvao me je pre sat, vrištala sam" Stanija puca od besa, otkrila deo razgovora sa Asminom: Nek se tera sa celokupnom…

Kurir 08.10.2023
Stanija Dobrojević gostovala je u emisiji "Premijera Vikend Specijal" i progovorila o svim problemima i posledicama koje je imala zbog veze sa Asminom Durdžićem. - U zategnutim odnosima smo opet. Uspeli su da me poljuljaju. Sve bi bilo okej da on mene… »
Vrištala sam, uvukao me je u mulj! Stanija besa, otkrila deo razgovora s Asminom - "Neka se tera sa celom lakrdijom"

Vrištala sam, uvukao me je u mulj! Stanija besa, otkrila deo razgovora s Asminom - "Neka se tera sa celom lakrdijom"

Mondo 08.10.2023
Stanija Dobrojević progovorila je o odnosu s Asminom Durdžićem nakon što se pred kamerama suočila s njegovom bivšom izabranicom. Stanija Dobrojević progovorila je o odnosu s Asminom Durdžićem nakon što se pred kamerama suočila s njegovom… »
"Dete možda nije moje": Nove šok tvrdnje Asmina Durdžića - izneo informacija da je menadžer otac Aneline ćerke

"Dete možda nije moje": Nove šok tvrdnje Asmina Durdžića - izneo informacija da je menadžer otac Aneline ćerke

Blic 08.10.2023
Starleta Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica "Elite" Aneli Ahmić u javnost iznela da joj je bivša zadrugarka preotela supruga Asmina Durdžića. Kako je klupko nakon toga počelo da se odmotava, u javnost je svaki dan… »
Oglasio se Asmin Durdžić i odrekao deteta! Kad poraste može da me poseti!

Oglasio se Asmin Durdžić i odrekao deteta! Kad poraste može da me poseti!

Svet plus 08.10.2023
Oglasio se Asmin Durdžić, nakon susreta Aneli i Stanije, pa se u jednom trenutku odrekao rođenog deteta! Kad poraste može da me poseti i vidi zašto nemamo kontakt. Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica rijalitija "Elita 7"… »
(Foto) pukla još jedna bruka: Asmin objavio nagu sliku Aneline sestre: “Ne izazivaj me, imam još svašta u telefonu”

(Foto) pukla još jedna bruka: Asmin objavio nagu sliku Aneline sestre: “Ne izazivaj me, imam još svašta u telefonu”

Blic 08.10.2023
Starleta Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica "Elite" Aneli Ahmić u javnost iznela da joj je bivša zadrugarka preotela supruga Asmina Durdžića. Sada je pukla još jedna bruka, jer je Asmin Durdžić objavio nagu… »
Snimak Aneli dok Stanija ulazi u Elitu usijao mreže: Njene grimase govore više od 1000 reči, komentari gore "Kakva faca"

Snimak Aneli dok Stanija ulazi u Elitu usijao mreže: Njene grimase govore više od 1000 reči, komentari gore "Kakva faca"

Kurir 08.10.2023
Starleta Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica "Elite" Aneli Ahmić u javnost iznela da joj je bivša zadrugarka preotela supruga Asmina Durdžića. Naime, u petak uveče je Stanija rešila da uđe u "Elitu" i suoči se… »
Snimak Aneli dok Stanija ulazi u Elitu govori više od 1000 reči: Mreže se usijale od komentara: "Prvi put će ljubavnica…

Snimak Aneli dok Stanija ulazi u Elitu govori više od 1000 reči: Mreže se usijale od komentara: "Prvi put će ljubavnica…

Blic 08.10.2023
Starleta Stanija Dobrojević, našla se u centru skandala kad je učesnica "Elite" Aneli Ahmić u javnost iznela da joj je bivša zadrugarka preotela supruga Asmina Durdžića. Naime, u petak uveče je Stanija rešila da uđe u " Zadrugu 7 - Elitu" i… »
Stanijino prvo javno obraćanje nakon suočavanja sa Aneli! Na Asmina nije ostala imuna: "Ako mu budem dala još jednu šansu…

Stanijino prvo javno obraćanje nakon suočavanja sa Aneli! Na Asmina nije ostala imuna: "Ako mu budem dala još jednu šansu…

Blic 07.10.2023
Stanija Dobrojević sinoć je dobila priliku da uđe na velelepno imanje u Šimanovcima i suoči se sa Aneli Ahmić, koja ju je optužila da joj je preotela supruga, Asmina Durdžića. Iako su mnogi mislili da će Stanija pokazati Aneli zube, kako je i… »

Vesti dana »