Povezane vesti

Ovako je Aleksandra Prijović izazvala sukob mišljenja dva stručnjaka za estradu: Hrvatski menadžer je verovao u njen uspeh…

Ovako je Aleksandra Prijović izazvala sukob mišljenja dva stručnjaka za estradu: Hrvatski menadžer je verovao u njen uspeh…

Nova 08.10.2023
Aleksandra Prijović već danima je u fokusu pažnje javnosti na Balkanu, nakon što je posle tri koncerta u beogradskoj Štark areni rasprodala čak četri zagarebačke Arene u rekorndom roku. Fenomen Aleksandre Prijović i njenog postignutog uspeha… »
Rekao sam da će mala biti zvezda, Braja nije verovao! Hrvatski estradni menadžer o Priji, kompozitor: Osramotio sam se!

Rekao sam da će mala biti zvezda, Braja nije verovao! Hrvatski estradni menadžer o Priji, kompozitor: Osramotio sam se!

Mondo 08.10.2023
Estradni menadžer Edvin Softić rekao je kako je odmah znao da će Aleksandra Prijović biti zvezda, dok se Braja tada nije složio s njim. Estradni menadžer Edvin Softić rekao je kako je odmah znao da će Aleksandra Prijović biti zvezda, dok se Braja… »
"Ona bi prodala i kaput na plaži": Nakon što je Aleksandra rasprodala i 4. Arenu u Zagrebu, reakcije fanova postale hit na…

"Ona bi prodala i kaput na plaži": Nakon što je Aleksandra rasprodala i 4. Arenu u Zagrebu, reakcije fanova postale hit na…

Blic 08.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović nedavno je najavila četvrti koncert u Areni u Zagrebu, da bi samo par dana kasnije hrvatski mediji objavili i da je taj koncert rasprodat. Nakon tri beogradske Arene, dva zakazana koncerta u hali Čair i četiri rasprodata… »
"Pričao sam da će prijovićka biti zvezda, Braja nije verovao" Menadžer iz Hrvatske o Prijinom uspehu! Kompozitor: Osramotio…

"Pričao sam da će prijovićka biti zvezda, Braja nije verovao" Menadžer iz Hrvatske o Prijinom uspehu! Kompozitor: Osramotio…

Kurir 08.10.2023
Estradni menadžer iz Hrvatske Edvin Softić prisetio se kada je prvi put čuo kako peva Aleksandra Prijović. On kaže da je odmah znao da će ona biti velika zvezda. Kaže da je sedeo sa Draganom Brajovićem Brajom, koji je za Priju uradio mnoge hitove… »
"Govorio sam da će Prijovićka biti zvezda, Braja mi nije verovao" Hrvatski menadžer o uspehu Aleksandre, a kompozitor tvrdio…

"Govorio sam da će Prijovićka biti zvezda, Braja mi nije verovao" Hrvatski menadžer o uspehu Aleksandre, a kompozitor tvrdio…

Blic 08.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović rasprodala je koncerte širom Balkana. Ona je pre samo nekoliko dana napunila čak tri beogradske arene, zatim rasprodala i četvrti koncert u zagrebačkoj areni, tri u najvećoj Hali u Nišu, Čair i dve Zetre u Sarajevu… »
"Ova bi prodala i kaput na plaži": Aleksandra Prijović rasprodala i 4. Arenu u Zagrebu - reakcije fanova hit na mrežama!

"Ova bi prodala i kaput na plaži": Aleksandra Prijović rasprodala i 4. Arenu u Zagrebu - reakcije fanova hit na mrežama!

Mondo 08.10.2023
Aleksandra Prijović će četiri dana zaredom pevati u hrvatskoj prestonici. Aleksandra Prijović će četiri dana zaredom pevati u hrvatskoj prestonici Pevačica Aleksandra Prijović nedavno je najavila četvrti koncert u Areni u Zagrebu, da bi samo par… »
On je aleksandri Prijović napisao najveće hitove: Spisak pesama koje potpisuje ovaj kompozitor su promenile karijeru…

On je aleksandri Prijović napisao najveće hitove: Spisak pesama koje potpisuje ovaj kompozitor su promenile karijeru…

Kurir 08.10.2023
Ovih dana ne prestaje da se priča širom regiona o neverovatnom uspehu koji je postigla mlada pevačica Aleksandra Prijović. Iza sebe ima mnoštvo hitova, a retko ko zna ko stoji iza njih. Proslavljeni kompozitor i tekstopisac Dragan Brajović Braja… »
On je prijovićki napisao ove najveće hitove: Dragan Brajović Braja jedan je od naših najpoznatijih tekstopisaca, a evo…

On je prijovićki napisao ove najveće hitove: Dragan Brajović Braja jedan je od naših najpoznatijih tekstopisaca, a evo…

Blic 08.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović rasprodala je koncerte širom Balkana. Ona je pre samo nekoliko dana napunila čak tri beogradske arene, zatim rasprodala i četvrti koncert u zagrebačkoj areni, tri u najvećoj Hali u Nišu, Čair i dve Zetre u Sarajevu… »

Vesti dana »